Невідомий солдат – це вигідно державі, – експерт

21:58 1 жовтня 2014 р.


Фото: «Телеканал новин «24»

«Мати невідомого солдата справді дуже вигідно. Мені не хочеться вірити в те, що питання ідентифікації тих, хто загинув в зоні АТО, гальмують, щоб не робити соціальних виплат сім’ям. Але не здивуюся, якщо це правд», – сказав в ефірі громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ) Владислав Дейнеко, майор запасу, військовий експерт.

За словами майора, в Україні немає жодного юридичного документа про ідентифікаційні жетони для війькових. Так само, як це було в Союзі

«Сьогодні ми не можемо довести до кінця достойне захоронення бійців. На могилах нема інформації, рідні не знають, чи загинули їхні діти, чи пропали безвісти. Я не вважаю, що проблема жетонів - це матеріальна проблема. Я зраховую проблему жетонів до проблеми низького розвитку збройних сил. Проблема є в організаційному плані. Гадаю, що цю проблему можна було би можна вирішити впродовж місяця»,- зазначив Владислав Дейнеко.

«Україна не була готова до війни, тому жетонами ніхто не займався. У нас і більш глибинні проблеми не вирішували.  Для окремих людей питання ідентифікації це справді дуже важливо. Потрібно взяти і це питання просто вирішити»,- наголосив експерт.

Підготував Захар Черняк


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

23:20 22 вересня 2020 р.

У райрадах на Львівщині скоротять більше половини працівників

У райрадах на Львівщині скоротять 50-60% працівників. Про це повідомив керівник обласного департаменту економічної політики Степан Куйбіда. Усе через проєкт постанови про утворення та ліквідацію районів в Україні.

Рубрика: Політика

20:04 22 вересня 2020 р.

ОПЗЖ на Львівщині боїться оприлюднювати списки

21 вересня у Львові мала відбутися партійна конференція Львівської регіональної організації «Опозиційна платформа - За життя» з висунення кандидатів до місцевих рад. Виконавши умови попередньої акредитації, представниці видання «Точка ОПОРИ», відмовили в участі у заході через карантинні обмеження.

Рубрика: Політика

17:47 22 вересня 2020 р.

У Львівській обласній прокуратурі представили заступників прокурора

Керівник Львівської обласної прокуратури Антон Войтенко у вівторок, 22 вересня, представив колективу першого заступника Романа Павленка та заступника – Миколу Друзюка.

Рубрика: Політика

12:17 22 вересня 2020 р.

На Львівщині депутати обурилися нефінансуванням з Києва на боротьбу з Covid-19 (відео)

Під час засідання сесії Львівської обласної ради кілька депутатів прийняте рішення про незадовільну роботу Уряду щодо використання антиковідного фонду.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу