Нетаньягу попросив помилування у президента Ізраїлю

15:39 30 листопада 2025 р.

Прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу подав прохання про помилування президенту країни Ісааку Герцогу.

Про це повідомляє BBC, пише DailyLviv.com. В адміністрації президента заявили, що Герцог отримає думки представників юстиції, перш ніж розглядати «надзвичайний запит, який має значні наслідки».

Нетаньягу вже п'ять років перебуває під судом за звинуваченнями у хабарництві, шахрайстві та зловживанні довірою у зв'язку з трьома окремими справами. Він заперечує будь-які правопорушення.

У відеозверненні він заявив, що волів би довести процес до кінця, але національні інтереси «вимагають іншого».

На початку цього місяця президент США Дональд Трамп закликав Герцога «повністю помилувати» прем'єр-міністра.

У той час Герцог чітко дав зрозуміти, що кожен, хто бажає помилування, повинен подати офіційний запит.

У неділю адміністрація президента оприлюднила запит і лист самого прем'єр-міністра, враховуючи «важливість цього надзвичайного запиту та його наслідків».

У ньому не було жодних вказівок на те, коли президент може ухвалити рішення.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

DailyLviv.com

 

новобудови Львів