Неефективна коаліція поховає Україну, – соціолог

16:04 17 листопада 2014 р.

Якщо подивитися на текст коаліційної угоди, то зрозуміло, що така коаліція довго не проживе.

Таку думку сьогодні, 17 листопада, озвучив політолог Тарас Радь на засіданні Львівського прес-клубу "Уроки виборів до Верховної Ради-2014: для переможців і переможених".

- Якщо дивитися саму угоду, то там фігурують 2015-2016 роки, поділені на півріччя та квартали. Але ми маємо досвід попередніх коаліцій, їх у нас було вже сім, і вони більше, ніж 2 роки, не існували і десь уже на середині періоду своєї робити показували ознаки кризи і конфлікту.

Тому, якщо ця коаліція не почне швидкими і форсуючими темпами реалізовувати ті речі, які вони декларують, ця коаліція припинить своє існування раніше, ніж вони собі це задумали, - каже політолог.

Водночас він зауважив, що хоча всі речі, які записані в коаліційній угоді, записані гарно, але вони дуже складні і непопулярні. І якщо їх виконувати, то виборці відвернуться від депутатів. 

Керівник українського центру вивчення громадської думки «Соціоінформ» Наталія Зайцева-Чіпак з цим не погоджується. За її словами, "Соціоінформ" проводив опитування на тему «Що може спонукати знов вийти на Майдан». На першому місці був фактор - «корупція влади», на другому – «відсутність ефективної роботи влади». І тільки на третьому – "економічний фактор", тобто подальше зубожіння людей.

- Страшний сон нашого суспільства – це повторення того, що відбулося після Помаранчевої революції 2004 року. Якщо ця коаліція не буде швидко і ефективно сформована, то ми втратимо останній бастіон. Тому що держава існує доти, доки в цю державу вірить народ. Якщо наші політики не зможуть зробити це вчасно, то люди розчаруються в самій державі. І це вже буде дуже серйозний фактор існування нашої держави, - каже соціолог.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

13:26 17 травня 2021 р.

Енкаведистський садизм на Донбасі у виконанні росіян і сепаратистів проти громадян України, - звіт

Під час війни на Донбасі, що триває з 2014 року, в полон до сепаратистів потрапило майже 4 тисячі громадян України. Більшість з них зазнали тортур, яких не знає цивілізований світ.

Рубрика: Політика

11:50 15 травня 2021 р.

Львівщину відвідали генерали Збройних сил США

Командувач 7-го командування з підготовки ЗС США бригадний генерал Крістофер Норі та командир 5-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС США генерал-лейтенант Джон Колашескі провели робочу зустріч із командувачем з підготовки Командування Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенантом Олександром Павлюком та начальником Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Павлом Ткачуком.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу