Не переворот або путч - лише перемога України у війні покладе край правлінню путіна

21:20 3 лютого 2024 р.

Фото до новини

Велика репресивна машина рф придушує кожен політичний протест на самому його початку.

Антипутінський переворот у Росії не є можливим, оцінюють російські опозиціонери. У Берліні зустрілося приблизно сто росіян, які є противниками війни проти України, а також режиму владіміра путіна. Це перший з’їзд російських опозиціонерів від початку повномасштабного нападу Росії на Україну. Усіх учасників Кремль позначив ярликом «іноземний агент», і на батьківщині їм загрожують судові процеси та багаторічні вироки у виправно-трудових колоніях. Про це повідомило Польське радіо, пише DailyLviv.com.

Від початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну частина західних коментаторів очікує, що росіяни вийдуть на вулиці та повалять режим путіна.

На думку російського опозиціонера Ґєннадія Ґудкова, це неможливо. «У Росії створено репресивну машину, яка налічує 1 мільйон 200 тисяч осіб. Це втричі більше, ніж армія, що воює проти України. Вони дуже добре озброєні, безкарні і можуть робити все, що хочуть: убити, катувати, ув’язнити, переслідувати родичів, конфіскувати майно, звільняти з роботи і тому подібне. Ця репресивна машина придушує кожен політичний протест на самому його початку», — наголосив Ґєннадій Ґудков у розмові з Польським радіо.

Російський опозиційний публіцист Лєонід Ґозман допустив можливість палацового перевороту або путчу. Але, на його думку, лише перемога України у війні покладе край правлінню путіна.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів