Навіть російський диверсант Гіркін-«Стрєлков» визнав фікцією «вибори» рашистів на Донбасі

20:50 4 жовтня 2014 р.

Російський диверсант Гіркін-«Стрєлков»

Російський диверсант Гіркін-«Стрєлков»
Фото: garmata.org

Колишній так званий «міністр оборони ДНР» заявив: «Вони створюють красиву картинку для легітимізації тих людей, яких вони розсадили по обох республіках – Захарченка, Плотніцького та інших».

«Це фікція. Фікція, яка створюється політтехнологами на замовлення певних людей… Вони створюють красиву картинку, фікцію – те, що звикли створювати замість реальної справи», – так сказав у коментарі щодо призначених бойовиками на 2 листопада «виборів» у недавньому минулому так званий «міністр оборони ДНР» Гіркін-«Стрєлков». Цей коментар оприлюднили на своїй сторінці у соцмережі бойовики.

«І для створення декорації мирного життя, і для легітимізації тих людей, яких вони розсадили по обох республіках – Захарченка, Плотніцького та інших – необхідно провести ці вибори, щоб сказати, що це народ їх обрав… З усіх точок зору, треба було б не лише скасувати ці вибори, але і створити єдині органи управління Новоросії з відповідальними людьми на чолі, з превалюванням військового командування над громадянським. Це дозволить в максимальному ступені і налагодити військове постачання, і втихомирити банди, які нікому не підкоряються, бовтаються на кордонах республіки і не воюють...», – заявив Гіркін-«Стрєлок», якого цитує сьогодні, 4 жовтня, інтернет-видання «7 Днів-Україна» з посиланням на сайт рашистів.

dailylviv.com

До теми

21:04 16 квітня 2021 р.

19 квітня обговорять додатки до кластерів "нормандської четвірки" щодо мінських домоленостей

Володимир Зеленський обговорив з президентом Франції і канцелкою Німеччини виконання домовленостей, які були досягнуті на зустрічі лідерів «Нормандської четвірки» у грудні 2019 року в Парижі.

Рубрика: Політика

20:54 16 квітня 2021 р.

Меркель і Макрон змушують Зеленського виконувати мінські домовленості

Канцлерка Німеччини і президент Франції наголосили президенту України на необхідності повного втілення мінських домовленостей обома сторонами протистояння на Донбасі, а також заявили, що "Німеччина і Франція й надалі докладатимуть зусиль у "нормандському форматі".

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу