Навіть російський диверсант Гіркін-«Стрєлков» визнав фікцією «вибори» рашистів на Донбасі

20:50 4 жовтня 2014 р.

Російський диверсант Гіркін-«Стрєлков»

Російський диверсант Гіркін-«Стрєлков»
Фото: garmata.org

Колишній так званий «міністр оборони ДНР» заявив: «Вони створюють красиву картинку для легітимізації тих людей, яких вони розсадили по обох республіках – Захарченка, Плотніцького та інших».

«Це фікція. Фікція, яка створюється політтехнологами на замовлення певних людей… Вони створюють красиву картинку, фікцію – те, що звикли створювати замість реальної справи», – так сказав у коментарі щодо призначених бойовиками на 2 листопада «виборів» у недавньому минулому так званий «міністр оборони ДНР» Гіркін-«Стрєлков». Цей коментар оприлюднили на своїй сторінці у соцмережі бойовики.

«І для створення декорації мирного життя, і для легітимізації тих людей, яких вони розсадили по обох республіках – Захарченка, Плотніцького та інших – необхідно провести ці вибори, щоб сказати, що це народ їх обрав… З усіх точок зору, треба було б не лише скасувати ці вибори, але і створити єдині органи управління Новоросії з відповідальними людьми на чолі, з превалюванням військового командування над громадянським. Це дозволить в максимальному ступені і налагодити військове постачання, і втихомирити банди, які нікому не підкоряються, бовтаються на кордонах республіки і не воюють...», – заявив Гіркін-«Стрєлок», якого цитує сьогодні, 4 жовтня, інтернет-видання «7 Днів-Україна» з посиланням на сайт рашистів.

dailylviv.com

До теми

17:59 27 вересня 2020 р.

250 українських військових вилетіли зі Львова в Конго

В командуванні сухопутних військ ЗСУ відбулись проводи військовослужбовців чергової ротації вертолітного загону місії ООН зі стабілізації в Демократичній Республіці Конго.

Рубрика: Політика

15:15 27 вересня 2020 р.

У Львові, удаючи опитування, дві політпартії збирають персональні дані містян

У Львові представники ВО «Батьківщина» збирають підписи та персональні дані містян під виглядом опитування щодо програми «Доступні ліки та безкоштовні аналізи у лабораторіях». А «Європейська Солідарність» пропонує заповнити анкету прихильника і розповісти про житлово-комунальні проблеми. Такі дії можуть мати ознаку маніпуляції з даними виборцями.

Рубрика: Політика

14:35 26 вересня 2020 р.

Львівський митрополит Мєчислав Мокшицький заявив про загрозу українського націоналізму

Львівський митрополит латинського обряду, архієпископ Мєчислав Мокшицький заявив, що український націоналізм – це одна з найсерйозніших проблем Римо-католицької церкви на Сході. Духовник бере участь у конференції в Любліні, присвяченій ситуації церкви і поляків на Сході.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу