НАТО зафіксувало рух військ Росії на захід через схід України (відео)

10:18 22 листопада 2014 р.


Фото: Reuters

Генеральний секретар Північноатлантичного альянсу Єнс Столтенберґ заявив у п’ятницю: «Ми бачимо нарощування військ, ми бачимо пересування військових, обладнання, танків, артилерії, а також входження військових літаків у повітряний простір України. Також ми бачимо рух військ вздовж лінії, яка, як очікувалося, мала стати лінією припинення вогню. Також ми бачимо рух військ на захід через схід України».

НАТО фіксує пересування російських військ та техніки у напрямку встановленої лінії перемир’я на Донбасі. Про це заявив генеральний секретар альянсу Єнс Столтенберґ у Литві у п’ятницю, 21 листопада, ввечері.

«Ми бачимо нарощування військ, ми бачимо пересування військових, обладнання, танків, артилерії, а також входження військових літаків у повітряний простір України. Також ми бачимо рух військ вздовж лінії, яка, як очікувалося, мала стати лінією припинення вогню. Також ми бачимо рух військ на захід через схід України», – зазначив Столтенберґ, заяву якого передало вчора, 21 листопада, ввечері, «Радіо Свобода».


Відео: «Телевізійна служба новин» каналу «1+1»

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу