НАТО спростовує запевнення Путіна про відведення російських військ від кордонів України (відео)

22:22 1 квітня 2014 р.

Фото до новини


Фото: ТСН.ua

Не підтвердив цю інформацію й міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр.


Відео: ТСН.ua

«Deutsche Welle» інформує в повідомленні «Генсек НАТО: Росія не відводить війська від кордону з Україною»:

«Генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен спростував інформацію про те, що Росія відводить свої війська від російсько-українського кордону. «На жаль, я не можу підтвердити, що Росія відводить свої війська», – заявив Расмуссен перед зустріччю міністрів закордонних справ країн-членів Північноатлантичного альянсу у вівторок, 1 квітня.

За словами генсека НАТО, які наводить агенція «Deutsche Presse-Agentur», масова дислокація військовиків не сприяє деескалації ситуації. «Я й далі вимагаю від Росії відвести свої війська», – наголосив Расмуссен.

Раніше у цей же день міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр також не підтвердив інформацією про відведення російських військ від кордону з Україною, але висловив сподівання, що Володимир Путін виконає свою обіцянку. Як відомо, напередодні президент Росії Путін поінформував телефоном німецьку канцлерку Анґелу Меркель про те, що РФ відводить частину військ з прикордонного з Україною району.

Згодом у міністерстві оборони РФ підтвердили, що батальойн 15-ї мотострілкової роти Центрального військового округу завершив навчання на полігоні в одній з областей, що межують з Україною, та повертається на місце постійної дислокації до Самари. За оцінками західних експертів, поблизу східного кордону України останнім часом було дислоковано до 40 тисяч російських військовослужбовців».

Як повідомляв «Щоденний Львів», Путін заявив Меркель про часткове відведення російських військ від кордонів з Україною, але заступник начальника Головного командного центру Збройних сил України – генерал-майор Олександр Розмазнін – пояснив, що насправді на кордонах з Україною відбувається ротація російських військ.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини