«Наше право» подасть в суд на Турчинова, якщо він не судитиметься зі Сех

14:59 26 березня 2014 р.


Фото: pressclub.lviv.ua

Про такі наміри в ефірі громадського телебачення Львівського прес-клубу повідомила Тетяна Дембіцька, експерт ІПЦ «Наше право».

Вона пояснила, що новопризначена голова ЛОДА Ірина Сех мала до 23 березня скласти мандат народного депутата. Оскільки вона цього не зробила, інформаційно-аналітичний центр «Наше право» звернувся до профільного комітету Верховної Ради з вимогою підготувати висновок для голови Верховної Ради про те, що варто позбавити Ірину Сех мандата народного депутата. Голова ВР зі свого боку має звернутися до суду з вимогою позбавити Ірину Сех мандата нардепа.

На думку Тетяни Дембіцької, є два варіанти вирішення цієї проблеми. Перший: профільний комітет розгляне звернення «Нашого права» і підготує висновок про те, що варто позбавити Ірину Сех мандата народного депутата. Після цього Голова ВР звернеться до суду і суд згідно з законом позитивно вирішить це питання. Бо ця процедура закріплена як обовязкова.

Другий варіант: якщо профільний комітет не розгляне і не підготує висновок для голови ВР, тоді ІПЦ «Наше право», за словами експерта, сам звернться до Вищого адміністративного суду з позовом на голову ВР і її профільний комітет з вимогою, аби вони виконали закон.

З новопризначених депутатів 8 уже склали мандати. Стільки ж депутатів не склали, повідомила Дембіцька.

dailylviv.com

До теми

13:19 17 жовтня 2021 р.

Злодії у законі, які потрапили в санкційний список РНБО, виправдані. Сталася помилка

У п’ятницю секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що у санкційних списках «злодіїв у законі» припустилися помилки щодо 108 осіб.

Рубрика: Політика

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

20:44 15 жовтня 2021 р.

"Круті тачки" політиків з Верховної Ради та держорганів передати захисникам на сході Україні, - порада з Польщі

Автомобіль ексшефа Укравтодору, звинуваченого в корупції Славоміра Новака, вартістю кількадесят тисяч євро передано прикордонним службам задля захисту польського кордону на сході.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу