Народне віче у Львові закликало вирушати до Києва (відео)

13:12 22 січня 2014 р.


Фото: zik.ua

Планується також утворити організовані групи, які будуть діяти оперативно і швидко поширювати інформацію.

На народному віче, скликаному сьогодні, 22 січня, під будівлею міськради активістами громадської організації «Свої» для обговорення загальноміського страйку, стверджували, що під словом «страйк» розуміють самоорганізовану роботу мешканців Львова і не мають на увазі те, що міська господарка повинна припиняти свою діяльність. Активісти вважають, що львів’яни погано поінформовані та не організовані, і тому не можуть злагоджено діяти.

Зокрема, громадський активіст Софія Федина запевняла: «Страйк у Львові має набувати нових форм. Простим блокуванням чи зупинкою роботи ми ситуацію в Києві не змінимо. Отже, перш за все, просимо всіх пильнувати стратегічні місця біля військових частин». 

Пріоритетними завданням учасники народному віча вважають відправку чоловіків до Києва. А на місцях планується утворити організовані групи, які будуть діяти оперативно і швидко поширювати інформацію.

Такими групами можуть стати об’єднання професійні, сусідські та дружні. Потрібно, щоб люди, які входять до одної групи, були добре між собою знайомі, взаємодовіряли один одному для уникнення ситуацій злиття інформації.

Система взаємодій таких груп буде полягати в наступному: стається певна подія, хтось її фіксує, повідомляє своїм десятьом знайомим. Ці десять знайомих – своїм десятьом і так далі.

Таким чином, на думку активістів, мешканці будуть швидко отримувати інформацію. В таких групах будуть визначатися десятники і сотники для того, щоб координувати подальшу злагоджену роботу львівської громади у разі виникнення непередбачуваних ситуацій.

Активіст ГО «Свої» Віталій Ковтун наголошує, що зараз потрібно зосереджуватись на трьох речах: самоорганізація, координація та мобілізація. Всі бажаючі можуть зареєструватися у офісі ГО «Свої» по вулиці Гнатюка, 17.


Відео: Дивись Інфо

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу