Народна самооборона зі Львова щодня мобілізує до Києва сотні людей

15:31 30 січня 2014 р.


Фото: dyvys.info

У Львові п’ять сотень Народної самооборони допомагають відряджати людей на Київ, блокувати військові частини, пікетувати суди, податкову.

«Сьогодні є 500 добровольців, які виявили бажання, мають час, можливість, фізичну підготовку та морально-психологічні якості, вік від 18 років і вищий долучитися до цієї роботи. Перше завдання цих загонів – мобілізація людей на Київ. Ці загони, передусім, були створені на прохання самооборони Майдану, яка охороняє громадський спокій, порядок  у Києві. Але коли у Львові також почалися певні стихійні масові заходи, ми побачили, що є доцільність організувати людей, які не можуть з тих чи інших причин їхати до Києва»,- розповів у відеопрограмі Львівського прес-клубу «Одне питання» координатор Народної самооборони у Львові Валерій Веремчук.
«Більше того, враховуючи, що довіра до людей в погонах, після кадрів з Києва, є надзвичайно низькою й іноді може викликати агресію до правоохоронців, громадські охоронці допомагають ці ситуації розв’язувати і не допускати переростання конфліктів у серйозні проблеми»,- наголосив Валерій Веремчук.

Валерій Веремчук розповів, шо загони Народної самооборони діють на правових засадах - Закону України «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону» від 2000 року. Зараз відбувається процес юридичної реєстрації та легалізації цих формувань у міському управлінні МВС.

Щоденно, за словами Веремчука, народні самооборонці мобілізують від’їзд зі Львова до Києва сотень людей. Крім того, у Львові є об’єкти, де постійно задіяні народні самооборонці. Це – військові частини, акції біля податкової, судів. У центрі Львова, де працюють волонтери, які закликають до сидячого страйку офісних працвників, поруч також є добровольці самооборони, аби волонтери були впевненими у безпеці.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

14:52 15 січня 2021 р.

На фінансування партій у 2021 році передбачено 700 млн грн. Набільше отримає Слуга народу

На фінансування НАЗК передбачено 1,144 млрд гривень. Частину цих коштів, 697 млн, спрямують на фінансування парламентських партій. Про це йдеться у додатку № 3 до держбюджету України на 2021 рік.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу