Народ питає: «Вітя, коли ти вже десь дінешся?» (відео)

20:17 14 січня 2014 р.

Під час чергового візиту до президентської резиденції «Межигір'я» активісти Євромайдану зняли ролик «Монолог з Віктором Януковичем».

 Вони ставили людям одне запитання: «Якби ви зараз зустріли Віктора Федоровича, що б ви йому сказали?». Люди відповідали по-різному:

«Віктор Федорович, я за вас голосувала у 2004-му році, бо вважала, що ви не брудний політикан, оскільки  працювали на виробництві, начальником автобази, що ви будете займатись тільки виробництвом, але ви цього не зробили! Ваш режим злочинний, ви не виправдали жодних сподівань – геть у відставку!»;

«Покращень досить! Ви напрацювались, йдіть додому - відпочивайте! Народ вже зрозумів, що досить терпіти цього гаранта, який багато говорить, але не робить нічого конкретного»;

«У вас є можливість ще все виправити: зробіть так, щоб ваші депутати і ваш уряд підтримували закони, щоб »Беркут» не перетворювався на приватну охоронну фірму, а виконував свої обов'язки»;

«Вікторе Федоровичу, поверніться обличчям до народу, почуйте його, ми звичайні прості люди»;

«Хочу передати вам вітання від Майдану! Приходьте до нас на Майдан, поговоримо по-чоловічому»;

«Невже вам байдуже, що стільки людей не сплять ночами, багато з них взяли відпустку на роботі, не можуть спокійно спати, їсти і взагалі жити, а ви мовчите і не показуєте жодної реакції. Що ви за людина? Що ви відчуваєте?»

«Вікторе Федоровичу, нам з вами вже нема про що говорити!»;

«Вітя, коли ти вже десь дінешся?».

Про це повідомляє сьогодні, 14 січня, «iPress.ua».

Як інформував «Щоденний Львів», 70-річний дід прорвав оборону «Межигір’я», а активісти Євромайдану встановили там народний блок-пост для кортежу Януковича.


Відео: VideoProtest

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу