Нардепи зі Львівщини запропонували провести кадрові ротації в її облдержадміністрації

13:38 10 березня 2014 р.


Фото: nabat.mk.ua

Зокрема вони радять призначити на керівні посади в ЛОДА громадських активістів.

Народні депутати міжфракційного об’єднання «Львівщина» закликали відмовитися від квотного принципу кадрової політики й просувати в команду новопризначеної голови облдержадміністрації Ірини Сех насамперед місцевих майданівців. Як стало відомо інтернет-виданню «ZAXID.NET» із власних джерел, 8 березня відбулися збори депутатів Верховної Ради від міжфракційного об’єднання «Львівщина» (сюди входять усі нардепи Львівщини) та розширених депутатських фракцій партії «Батьківщина» у Львівських обласній і міській радах, на яких і було розглянуто можливі кадрові ротації.

Так, серед можливих кандидатів на посаду заступника з гуманітарних питань облдержадміністрації назвали прізвища активістів Романа Брезіцького та Ярослава Музичка, останньому, щоправда, вже запропонували роботу в Києві. Управління культури може очолити майданівка Уляна Мороз, управління сім’ї та молоді – активіст Андрій Породко. Водночас управління охорони культурної спадщини довірили бЮрію Дубику, а медицину – Богдану Чечотці.

На посаді ж першого заступника голови ЛОДА бачать депутата ЛМР Андрія Якиміва. Силовий блок готові віддати кандидатам Миколі Кадикалу (начальник управління юстиції), Дмитру Гудимі (начальник управління державної виконавчої служби), Руслану Демінцаку (начальник обласного управління міліції).

Окрім того, на зборах закликали негайно відправити у відставку всю команду Олега Сала.Український католицький університет (УКУ) у відкритому зверненні до мешканців Львівщини також назвав «неприпустимим» формування нового управлінського складу області на основі принципу партійних квот.

dailylviv.com

До теми

19:24 18 вересня 2020 р.

ОПОРА запідозрила ЛОДА у використанні адміністративного ресурсу

У день робочого візиту Президента Володимира Зеленського, у місті Львові та навколо населеного пункту, з'явилися білборди, сітілайти із текстом «Підтримую президента України», зображенням голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького та кандидата на посаду міського голови міста Львова Тараса Кльофи.

Рубрика: Політика

09:36 18 вересня 2020 р.

У Львові розповіли, як розпізнати кишенькові політпроєкти олігархів

Попри те, що Верховна Рада провалила голосування законопроєкту про викладання у вишах іноземними мовами, авторства нардепів від "Слуги народу", радіти не варто. Адже самий факт, що після Революції Гідності і в часи війни з Росією у нас намагались узаконити мову окупанта, є ганебним.

Рубрика: Політика

18:53 17 вересня 2020 р.

У Львові розповіли, як спецслужби тримають корупціонерів на гачку

Вибір без вибору: перші 10 років Незалежності СБУ не виконувала своєї місіії, а високопосадовці, починаючи від мерів, так чи інакше перебували під впливом Москви. Цьогорічні місцеві вибори відбуваються на 30-му році української незалежності, але і тепер рука Кремля намагається керувати українським політикумом на усіх його рівнях. Найчастіше – за допомогою підкупу. Як протидіяти цьому?

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу