Нардепи зі Львівщини вимагають звільнити у ній усіх дискредитованих керівників

12:30 17 березня 2014 р.


Фото: euromaydan.in

Відповідну заяву вони опублікували в понеділок на сайті свого міжфракційного депутатського об’єднання.

У цій заяві народні депутати з Міжфракційного депутатського об’єднання «Львівщина» вимагають у влади негайно звільнити всіх дискредитованих керівників державних структур у Львівській області.

«Протягом останніх років в Україні рівень корупції, казнокрадства, відчуття безвідповідальності та безкарності влади на всіх рівнях довели державу до економічного краху та соціального занепаду. Правоохоронна та судова гілки влади мають критично низький рівень довіри у населення – менше ніж 1%. Суди, міліція та прокуратура своїми незаконними та злочинними діями дискредитували себе як правозахисні органи влади. Разом з тим тотальна корупція розрослась і в інших контролюючих та дозвільних структурах влади», – йдеться у заяві.

Нардепи наголошують, «очевидним є той факт, що головна вимога Майдану до сьогоднішньої влади та органів місцевого самоврядування – люстрація та очищення органів державної влади від корупціонерів. Цілком зрозумілим є обурення та протести громадськості проти призначення нових керівників, яких вже багато років звинувачують у хабарництві».

«Ми, народні депутати з Міжфракційного депутатського об’єднання «Львівщина», закликаємо владу відповідально та відкрито підходити до нових кадрових призначень. Особливо це стосується судової, правоохоронної та контролюючої систем. Ключові кадрові призначення повинні проходити за умови обов’язкового громадського обговорення.

Закликаємо притягнути до відповідальності причетних до злочинів режиму Януковича проти громадян України та держави. Окрім того, вимагаємо негайно звільнити усіх дискредитованих керівників державних структур у Львівській області», – йдеться у заяві.

Документ підписали народні депутати України, члени міжфракційного депутатського об’єднання «Львівщина»: Михайло Блавацький, Ігор Васюник, Юрій Михальчишин, Василь Пазиняк, Степан Курпіль, Роман Ілик, Ярослав Гінка, Ярослав Дубневич, Тетяна Слюз, Олег Канівець, Лідія Котеляк, Михайло Хміль.

dailylviv.com

До теми

18:16 21 жовтня 2021 р.

ЦНАП у Львові приймає від мешканців замовлення на адмінпослугу без візиту

У Львові розвивають дистанційні сервіси комунікації з владою. Тож мешканці можуть замовити потрібну їм адміністративну послугу без візиту до ЦНАП – для цього потрібен лише доступ до інтернету.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу