Нардепи "Львівщини" закликали обласних депутатів принципово оцінити Сала

15:02 6 листопада 2013 р.

Народні депутати України, члени міжфракційного депутатського об'єднання "Львівщина" у ВРУ поширили заяву, в якій закликали депутатський корпус Львівської обласної ради скликати позачергову сесію і дати принципову оцінку останньому кадровому призначенню в області Президентом України.


Щоденний Львів подає текст цієї заяви:

"Наголошуємо, що призначення на посаду голови Львівської ОДА Олега Сала - це прояв повної зневаги до мешканців Львівщини та демонстрація формату, в якому влада має намір працювати під час президентських перегонів.

Олега Сала пов’язують з найбільш скандальними подіями виборів 2004 року. Репресіями, спотворенням  волевиявлення громадян, тиском на підприємців, політиків, громадських діячів, студентів, журналістів, підпалами  в редакціях „Поступу”, телекомпанії „Міст”, підкиданням вибухівок. На останніх виборах у 2012 році також не обійшлось без провокацій пов’язаних з ім’ям цієї людини - всі пам’ятають „штурм” окружної виборчої комісії в Первомайську.

Цинічність Олега Сала немає меж – варто лише почитати заяви нового голови ОДА в інтерв’ю УП, де він стверджує, що всі вище перелічені події не мали місця і є  гучними заявами тих, кому це було вигідно, а порядок, який він зміг навести в області керуючи силовим відомством, погіршився після Помаранчевої революції.
 
Зрозуміло одне - центр вмикає «машину», щоб будь-якою ціною втримати владу.
 
Опозиційні сили представлені у Львівські облраді мають виробити чітку і узгоджену стратегію дій направлену на недопущення реалізації планів Банкової.
 
Львівщина вже звикла до частих змін голів облдержадміністрації – але жодного з них не «призначали» під крики „Ганьба!” Представники ЗМІ, громадські діячі, політики, вся Львівщина пам’ятає методи роботи у силових структурах теперішнього представника президента.

Призначення намісником президента одіозного Сала на Львівщину, де особливо шанують демократичні та українські національні традиції, де понад усе цінують свободу та людську гідність, сприймається громадськістю як глум над Галичиною. Мешканці області ніколи не потерплять такої ганьби.
 
Центральна влада навмисне створює конфронтацію у сесійній залі Львівської обласної ради, має намір повністю знищити економіку Львівщини, зробити все можливе, щоб погіршити інвестиційний клімат – жоден інвестор не ризикне розвивати бізнес в області, знаючи біографію  голови ОДА.
 
Закликаємо депутатів обласної ради висловити свою позицію відносно політики президента.
 
Ми будуємо демократичну державу. Перемога за нами!
Слава Україні!
 
Під заявою підписалися народні депутати України: Роман ІЛИК, Степан КУРПІЛЬ, Лідія КОТЕЛЯК, Андрій ПАРУБІЙ, Ігор ВАСЮНИК, Михайло ХМІЛЬ, Степан КУБІВ, Ярослав ГІНКА, Ярослав ДУБНЕВИЧ".

dailylviv.com

До теми

14:13 20 вересня 2021 р.

США і ще 13 країн: на Львівщині почалися військові навчання Rapid Trident-2021

На базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного під загальним керівництвом командувача Сухопутних військ України генерал-полковника Олександра Сирського розпочалися багатонаціональні українсько-американські військові навчання Rapid Trident – 2021.

Рубрика: Політика

11:31 19 вересня 2021 р.

У Львові і ще трьох містах відкрилися дільниці для виборів депутатів Держдуми РФ

19 вересня в 8 годині ранку в Посольстві Росії в Києві і Генеральних консульствах у Львові, Одесі та Харкові були відкриті виборчі дільниці для виборів депутатів Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації.

Рубрика: Політика

19:16 18 вересня 2021 р.

Завтра у Львові голосуватимуть за депутатів Держдуми РФ: Львів приписали до Нижнього Тагілу

19 вересня 2021 року у Львові буде відкрита виборча дільниця № 8299 для голосування на виборах депутатів Державної думи Федеральних зборів Російської Федерації восьмого скликання.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу