Нардеп від «Опозиційного блоку» відкриває громадську приймальню у Львові

21:13 10 липня 2015 р.

10 тисяч голосів віддали мешканці Львівської області під час останніх виборів за «Опозиційний блок».

«Відкриття у Львові громадської приймальні народного депутата від політичної партії «Опозиційний блок» Ігоря Шурми. Ознайомлення з планами роботи», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив народний депутат від політичної партії «Опозиційний блок»
Ігор Шурма.

Саме тому, за його словами, було прийнято рішення відкрити громадську приймальну у Львові. Працюватиме вона за адресою: вулиця Саксаганського 3/3, вхідний код – 3. Почне працювати офіс з наступного тижня.
- За своєю діяльністю у парламенті я, як депутат, працюю в комітеті з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства. І саме з цією тематикою першочергово буде пов’язана моя робота, - каже він.

Ігор Шурма повідомив, що в лютому 2014 року він повернувся до Львова, щоби вже жити тут постійно. Нагадаємо, що впродовж останніх років він мешкав у Харкові, де посідав керівні посади. Своє рішення – відкрити громадську приймальну у Львові (хоча Ігор Шурма не є мажоритарником від Львівщини), а не в Харкові, він пояснив так:
- На мою думку, найбільшою помилкою є те, що ми впродовж 20 років розділяємо Україну на області, на схід та захід. Якщо ми говоримо, що ми представляємо якусь територію країни, ми закладаємо у підсвідомість людей те, що Україна не є цілісною державою. А це те, що потрібно сьогодні зовнішнім силам, щоби розчленувати Україну, - каже він.

Ігор Шурма також наголосив, що він є львів’янином у четвертому поколінні і він, його мама, дід та прадід народилися у Львові.
- Якщо мої дії не приносять шкоди державі, то чого я не повинен працювати тут? – ставить риторичне питання нардеп.
Він зазначив, що свого часу, коли він працював у Харкові, область очолював Аваков. Проте у нинішнього очільника МВС України до Ігоря Шурми застережень і звинувачень в сепаратизмі немає. Крім того, на його думку, у Харкові він здобув досвід, який хоче використати на Львівщини.
- На сьогодні я є людиною позапартійною. У мене чітко написано: позапартійний від партії «Опозиційний блок». Я не займаюся розбудовою партії «Опозиційний блок» на Львівщині. Для цього є інші люди, - каже нардеп від Опозиційного блоку.

Водночас час він готовий захищати цю партію.
- Мені у фракції цілком комфортно працюється з добрим десятком людей. Ніхто ніколи в житті не зміг би пояснити, що може об’єднувати Ірину Геращенко і Арбузова з Клименком. А ніхто не хоче згадати, що в період активної позиції Ірини Геращенко, Арбузов і Клименко - це були люди, які очолювали «Нашу Україну» в Донецьку. Про це не прийнято говорити, але це було, - каже Ігор Шурма.

Він також зізнався, що не голосував ані за визнання Росії агресором, ані про визнання терористичними організаціями «днр» та лнр».
- Питання про визнання Росії агресором я не голосував. Я навіть не пам’ятаю, чи я був тоді в залі, але точно знаю, що я за це не голосував. Для того, щоб визнати країну агресором, потрібно жити не виключно ситуацією і вимогами якоїсь певної категорії людей. Україна сьогодні живе у світі і від світу залежить, чи вона буде. І в мене збереглося величезна кількість моїх колег та друзів, які не є сепаратистами: з числа лікарів, соціальних працівників та художників. Але вони не можуть покинути ту територію. А то ми називаємо країну агресором, а перша посадова особа держави веде там бізнес, робочі місця, кондитерська фабрика в Липецьку фінансується бюджетом. Ми говоримо про країну-агресора, а дивіться, який успіх мав джазовий фестиваль під керівництвом банку «Альфа», - пояснює нардеп, закликаючи домовлятися з Росією, бо спільний кордон залишиться назавжди.

Увесь час, поки Ігор Шурма давав прес-конференцію, під дверима Львівського прес-клубу на нього очікували представники «Правого сектору». І коли він вийшов з приміщення, його облили свинячою кров’ю з криками  «Приймальні «Опозиційного блоку» у Львові не буде, їдьте в ДНР!» і «Опозиційний блок вбиває українців!».

Другу частину відеопрес-конференції дивіться тут.

Як інформував «ЩЛ», у Львові облили свинячою кров’ю нардепа «Опозиційного блоку».


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

20:53 1 грудня 2021 р.

Захисти Україну - зупини переворот: трансляція з Києва (відео)

Організатори акції в Києві озвучили вимогу відставки президента Зеленського. Також вимагають звільнити голову Офісу президента Єрмака, заступника секретаря РНБО Демченка та провести перевибори до Верховної Ради

Рубрика: Політика

13:19 1 грудня 2021 р.

Скільки коштує українським телеканалам глядач

Зазвичай медіа-бізнес ‒ це конвертація уваги аудиторії в доходи від рекламних контрактів. Експерти Центру журналістики Київської школи економіки та компанії YouControl у спільному дослідженні проаналізували, скільки грошей витрачають власники провідних українських телеканалів на 0,01 пункту рейтингу.

Рубрика: Політика

22:52 30 листопада 2021 р.

Стахів завтра вийде з СІЗО і відмовляється від психіатричної експертизи на Кульпарківській, 95

Галицький районний суд скерував Остапа Стахіва на примусову психіатричну експертизу у Львівську обласну психіатричну лікарню на вул. Кульпарківській на 30 днів.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу