Нардеп Михайло Цимбалюк іде у Львівську облраду

22:24 19 вересня 2020 р.

Народний депутат України та голова ЛОО "ВО Батьківщина" Михайло Цимбалюк очолив список кандидатів від партії “Батьківщини” до Львівської обласної ради.

Про це Михайло Цимбалюк повідомив у Фейсбуці, пише DailyLviv..

"Сьогодні, 19 вересня, відбулася конференція Львівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина», під час якої до рад різних рівнів висунули майже 3 тисячі кандидатів",- йдеться в повідомленні.

Михайло Цимбалюк подякував партійцям, які доручили йому очолити список у Львівську облраду.

"Дякую партійцям області, які сьогодні доручили мені очолити список політичної партії ВО «Батьківщина» до Львівської обласної ради. Усвідомлюю, що в процесі децентралізації, яка відбувається по всій країні, зі своїм життєвим та професійним досвідом зможу бути більш кориснішим для Львівщини.

Дякую партійцям області, які сьогодні доручили мені очолити список політичної партії ВО «Батьківщина» до Львівської обласної ради. Усвідомлюю, що в процесі децентралізації, яка відбувається по всій країні, зі своїм життєвим та професійним досвідом зможу бути більш кориснішим для Львівщини”, – написав Цимбалюк.

dailylviv.com

До теми

13:57 20 січня 2022 р.

Львівський прецедент: УГП скликає конференцію для відкликання депутатів облради

Львівська обласна організація Української Галицької Партії повідомляє про скликання конференції з розгляду питання про внесення пропозиції щодо відкликання депутатів фракції УГП у Львівській обласній раді.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу