Нардеп-комуніст зі Львова збунтувався проти лідера КПУ (відео)

12:23 1 липня 2014 р.


Фото: antifashist.com

Народний депутат Олександр Голуб, який разом з низкою інших парламентарів вийшов з фракції КПУ у парламенті, пояснив у вівторок, що дізнався шокуючу інформацію.

Агенція «УНН» інформує сьогодні, 1 липня, в повідомленні «О.Голуб дізнався шокуючу інформацію про лідера КПУ і хоче замінити його С.Кілінкаровим»:

«Народний депутат Олександр Голуб, який разом з рядом інших парламентарів вийшов з фракції КПУ у парламенті, у коментарі «УНН» повідомив, що дізнався шокуючу інформацію яка змусила його вийти з фракції. Під час спілкування з журналістом «УНН» він відмовився говорити, яку саме інформацію він дізнався, однак на уточнююче запитання підтвердив, що ця інформація стосується лідера КПУ та фракції Петра Симоненка.

«Це непросте рішення, адже півжиття віддано партії. Але сталося так, що декілька днів тому у мене відбулася зустріч, внаслідок якої я дізнався шокуючу для мене інформацію, яку я, навіть перебуваючи у керівництві партії, не знав. Я не можу вам її розшифрувати, адже у партії залишається ще багато порядних та чесних людей, на яких це може відбитися. Але вона справді була шокуючою, а тому іншого вибору не було», – сказав парламентар.

Водночас О.Голуб наголосив, що вихід з фракції не означає вихід з партії. «Ми вважаємо, що зважаючи на складну ситуацію, в якій опинилася партія, останнім часом її повинна очолити нова людина, і ми пропонуємо Спірідона Кілінкарова», – сказав він.

О.Голуб повідомив, що він та інші нардепи, які вийшли з фракції, вважають, що зміну керівника слід проводити швидко, адже партія стрімко втрачає підтримку. «Якщо партія нас підтримає, почує нашу позицію, то ми повернемось до складу фракції і будемо продовжувати роботу. Якщо цього не станеться то безумовно ми почнемо розробляти інший лівий проект», – повідомив народний депутат».


Відео: «Телеканал новин «24»

dailylviv.com

До теми

15:00 18 червня 2021 р.

Сергій Доротич зізнався у Львові про те, ким проплачений Рух #SaveФОП і зв'язки з олігархами

Рух #SaveФОП оголосив про всеукраїнську мобілізацію на акцію «Похорон мікробізнесу», яка запланована на 29 червня о 10.00 в Києві на Майдані Незалежності.

Рубрика: Політика

09:21 17 червня 2021 р.

Сьогодні у Львові депутати голосуватимуть проти узаконення гендеру

Міжфракційне депутатське об'єднання Львівської міської ради заперечує просування гендерної ідеології в законодавство України і запровадження ідеологічно-медичних понять “сексуальна орієнтація” та “гендерна ідентичність” у Кримінального кодексі та Кодексі про адміністративні правопорушення.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу