Наразі п’ятивідсотковий бар’єр на парламентських перегонах долають п’ять партій, – опитування

13:25 10 жовтня 2014 р.


Фото: 5.ua

Участь у голосуванні на виборах народних депутатів висловили готовність взяти 72% громадян України, опитаних команією «GfK Ukraine»

72% опитаних громадян України у віці 18 років і більше взяли б участь у виборах до Верховної Ради, якби вони відбулися найближчої неділі. 55% точно б пішли голосувати, 17% напевно б проголосували. Про це свідчать дані опитування, проведеного компанією «GfK Ukraine» з 24 вересня по 5 жовтня 2014 року.

Серед опитаних, які точно або напевно пішли б голосувати, п’ять партій отримали б понад 5% підтримки, якби вибори до Верховної Ради відбулися найближчої неділі, найбільша частка виборців проголосувала б за партію «Блок Петра Порошенка» (В. Кличко, Ю. Луценко) – 29,9%. Друге місце за рівнем підтримки має ВО «Батьківщина» (Н. Савченко, Ю. Тимошенко) – 8,7%.

Далі з близькими між собою показниками підтримки Радикальна партія (О. Ляшко) – 7,6%, «Громадянська позиція» (А. Гриценко, В. Гацько) – 7,3% та «Народний фронт» (А.Яценюк, О.Турчинов) – 7,0%. Інші партії, включені до анкети дослідження – Комуністична партія України (П. Симоненко), «Об’єднання «Самопоміч» (А. Садовий), Партія «Правий сектор» (Д. Ярош), «Опозиційний блок» (Ю.Бойко) та «Сильна Україна» (С. Тігіпко) – на час опитування мали підтримку менше 5% респондентів.

Опитування проводилося GfK Ukraine на замовлення Фонду «Відкрита політика» з 24 вересня по 5 жовтня 2014 року. Обсяг вибірки – 2000 респондентів віком від 18 років загалом по Україні (крім АР Крим та районів Донецькою та Луганської областей, які не контролюються владою України). Опитування проводилось методом особистого інтерв’ю вдома в респондента. Максимальна похибка – 2,1%.

Про це повідомляється сьогодні, 10 жовтня, на сайті компанії «GfK Ukraine».

dailylviv.com

До теми

17:10 22 квітня 2021 р.

ЛМР оновлює структуру, але не називає чисельність працівників і їхні зарплати

Департамент міської мобільності стане департаментом міської мобільності та вуличної інфраструктури, а управління транспорту – управлінням міської мобільності.

Рубрика: Політика

14:32 22 квітня 2021 р.

Партійні квоти не гарантують потрапляння кандидатки в депутатки, - з круглого столу у Львові

Партійні квоти не гарантують потрапляння кандидатки в депутати. А застава, яку вносять кандидати і кандидатки, не є перепоною для участі жінок у виборах в органи місцевого самоврядування.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу