Напасти 9 травня в Києві на ветеранів готові тисячі провокаторів із Росії, – Самооборона

13:35 8 травня 2014 р.


Фото: ua.comments.ua

Сотники Самооборони Майдану заявили в четвер, що мають такі докази.

Як передає сьогодні, 8 травня, інформагенція «УНН», сотники Майдану повідомили в четвер, що мають докази підготовки провокаторів під Києвом. За інформацією Центральної ради сотень Майдану, під Києвом вже зібрано тисячі чоловік, готових до провокацій 9 травня. Про це заявив під час брифінгу сотник 14 коломийської сотні Майдану Володимир Пак, який також конктеризував: «Якщо завтра ветерани будуть іти з символікою Радянського Союзу, то провокатори намагатимуться виривати цю символіку. Наголошуємо, що з Майдану хлопці, які нестимуть патрулювання, до таких дій ніколи вдаватимуться не будуть, таке можуть робити лише провокатори. Є інформація, що ці провокатори — хлопці з Росії. Навіть сьогодні вночі було роззброєно кілька таких осіб, детальніше я про це розповісти не можу, але вони засвідчили, що будуть провокації. Є інформація, що довкола Києва не одна тисяча чоловік готова до завтрашніх провокацій».

Як повідомляв «Щоденний Львів», російські журналісти анонсували напад на ветеранів війни 9 травня в Києві – про це заявив у четвер народний депутат Олександр Бригинець.

dailylviv.com

До теми

19:30 26 жовтня 2020 р.

Явка виборців на Львівщині вища, ніж в Україні

25 жовтня в Україні та на Львівщині зокрема, відбулися місцеві вибори 2020 року. Через пандемію коронавірусної інфекції цього року виборчий процес проходив з дотриманням усіх необхідних протиепідемічних засобів.

Рубрика: Політика

19:11 26 жовтня 2020 р.

Рахують, сплять, перераховують: ОПОРА розповіла, як у Львові відбувається підрахунок голосів на місцевих виборах

До обіду понеділка до ТВК надійшли бюлетені лише із 40-ка дільниць, до яких немає зауважень, а всього у нас – понад 300 дільниць.

Рубрика: Політика

15:14 26 жовтня 2020 р.

До Львівської облради проходять дев’ять партій, опрацьовано 87,5% протоколів - джерело в облвиборчкомі

Прохідний бар'єр на виборах до Львівської обласної ради, які відбулися у неділю, за результатами опрацювання 87,5% протоколів долають дев'ять партій.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу