Наказ Путіна про закінчення військових навчань виконуватимуть до 7 березня (відео)

11:20 4 березня 2014 р.


Фото: radiosvoboda.org

Таке доручення дав у вівторок на селекторній нараді міністр оборони Росії Сєргєй Шойгу.

Він наказав у ході неї повернути в пункти постійної дислокації сили, які брали участь у раптовій перевірці військ Західного і Центрального військових округів, наголосивши: «Вимагаю виконати це завдання організовано, не допустити порушення вимог безпеки, виведення з ладу озброєння та військової техніки». Шойгу також нагадав, що в раптовій перевірці було задіяно близько 150 тисяч військовослужбовців, 90 літаків, понад 120 вертольотів, понад 880 танків, близько 1200 одиниць військової техніки, а також до 80 кораблів і суден, підкресливши, що Росія задіяла у навчаннях шість загальновійськових і п'ять морських полігонів в акваторіях Баренцева та Балтійського морів.

Повідомляючи про це сьогодні, 4 березня, «BBC Україна» нагадує, що у вівторок російський президент Путін віддав наказ військам і з'єднанням, які брали участь у військових навчаннях, повертатися в місця постійної дислокації, й війська і з'єднання Західного і Центрального округів були раптово підняті по тривозі за наказом президента Путіна. Причому Шойгу заявляв, що ці навчання жодним чином не пов'язані з ситуацією в Україні, однак насправді вони виявилися аж ніяк не збігом.

Як повідомляв «Щоденний Львів», Путін наказав завершити військові навчання, а МЗС Росії висунуло умови переговорів Кремля зі Заходом щодо України.

dailylviv.com

До теми

18:16 21 жовтня 2021 р.

ЦНАП у Львові приймає від мешканців замовлення на адмінпослугу без візиту

У Львові розвивають дистанційні сервіси комунікації з владою. Тож мешканці можуть замовити потрібну їм адміністративну послугу без візиту до ЦНАП – для цього потрібен лише доступ до інтернету.

Рубрика: Політика

13:19 17 жовтня 2021 р.

Злодії у законі, які потрапили в санкційний список РНБО, виправдані. Сталася помилка

У п’ятницю секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що у санкційних списках «злодіїв у законі» припустилися помилки щодо 108 осіб.

Рубрика: Політика

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу