Найбільшу фракцію у Верховній Раді очолив львів’янин (+відео)

21:20 16 травня 2016 р.


Фото: 112.ua

Народні депутати від «Блоку Петра Порошенка обрали своїм керівником Ігоря Гриніва.

«Фракція «Блоку Петра Порошенка» призначила своїм головою нинішнього заступника голови Ігоря Гриніва, – повідомив сьогодні, 16 травня, кореспонденту інтернет-видання «Українська правда» депутат від БПП Віктор Пинзеник. – Вже все сталося. Головою обрали Ігоря Гриніва».

Про це повідомили сьогодні, 16 травня, в інтернет-виданні «Українська правда», де також розповіли: «Прізвище Гриніва як кандидата на пост керівника фракції вже озвучувалося. У той же час співрозмовники УП у БПП додавали, що він буде лише номінальним головою, а реально керувати фракцією буде перший заступник Ігор Кононенко».

Натомість на сторінці «Гринів Ігор Олексійович» у Вікіпедії поінформували, що він народився 10 березня 1961 року у Львові, де навчався в 1978-1983 роках на хімічному факультеті Львівського державного університеті імені Івана Франка, в якому був також з 1983-го до 1989-го науковим працівником, у 1988-му очолив громадське об'єднання «Товариство Лева», а з 1989-го до 1990-го працював секретарем з питань національного відродження Львівського міського комітету ЛКСМУ.

dailylviv.com

До теми

11:53 23 січня 2022 р.

Москва хоче шляхом агресії змінити владу в Україні: жалюгідні кандидатури

Адміністрація США має подібну з Форін офісом Великої Британії інформацію, що метою російського вторгнення в Україну є зміна українською влади на лояльну до Москви.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу