Надходять повідомлення про наміри НЗФ на сході України перейти у другій половині травня до наступу, – Президент (відео)

18:55 29 квітня 2015 р.


Фото: прес-служба Міністерства оборони України

Петро Порошенко заявив у середу на нараді з головами районних державних адміністрацій: «Надходять повідомлення про наміри незаконних збройних формувань на Сході у другій половині травня перейти до активних наступальних дій».

У прес-службі Президента України повідомили сьогодні, 29 квітня:

«Президент Петро Порошенко провів нараду з головами районних державних адміністрацій, на якій назвав першим пріоритетом для влади значне підвищення ефективності Збройних Сил. Глава держави повідомив, що останнім часом надходить багато тривожної інформації про чисельні спроби підірвати стабільність як ззовні, так і всередині країни.

Президент зазначив, що у такий час особливо важливо мати міцну владу. За словами Глави держави, надходять повідомлення про наміри незаконних збройних формувань на Сході у другій половині травня перейти до активних наступальних дій.

Глава держави зазначив: «Країна здатна себе захистити. Четверта хвиля мобілізації сьогодні демонструє найвищий бойовий дух, найкращий рівень підготовки, в чому я мав можливість переконатися під час перших за останні двадцять років потужних навчань бригадного рівня, де брали участь всі наші десантні бригади, які вже діють в обстановці, максимально наближеній до бойової». 

Петро Порошенко в цілому висловив задоволення підсумками проведення четвертої хвилі мобілізації, зазначивши, що у деяких районах її рівень навіть перевищив 100 відсотків. У цих районах було продемонстровано «реальну сильну взаємодію між районною владою та населенням», підкреслив Глава держави.

Президент назвав проведення мобілізації найважливішим завданням для голів РДА. «З 27 квітня розпочалася друга в цьому році і п’ята загалом хвиля мобілізації, за успішність якої кожен голова відповідає головою», – наголосив Петро Порошенко.

Глава держави поставив завдання прискорити та забезпечити чітке дотримання графіків завершення будівництва фортифікаційних споруд. «Сьогодні це стало загальнонаціональною справою», – сказав Президент.

Говорячи про внутрішні загрози, Президент повідомив, що сьогодні СБУ поінформувала про затримання в Одесі та Одеській області 18-ти осіб, які планували диверсійні акти у Одесі на початку травня. Петро Порошенко заявив: «Ми не дамо, не дозволимо дестабілізувати ситуацію. Ми вже навчилися протистояти і рішуче діяти»,.

Президент повідомив, що у травневі свята до охорони громадського порядку буде залучено 18,5 тисячі працівників МВС, 1200 гвардійців, та вперше до цього процесу долучаться волонтери. За словами Президента, травневі свята стануть тестом на відповідність сучасним вимогам наших спецслужб і правоохоронних органів».

Як інформував «Щоденний Львів», народний депутат і координатор групи «Інформаційний Спротив» Дмитро Тимчук повідомив сьогодні, 29 квітня, що, за даними «ІС», вторгнення мотострілецьких і танкових підрозділів збройних сил Росії на схід України триває.

dailylviv.com

До теми

19:07 24 травня 2022 р.

Назвали 53 вулиці у Львівській громаді, які перейменують у рамках декомунізації

53 вулиці у Львівській громаді перейменують у рамках декомунізації топоніміки. Такий підсумок шести засідань спеціальної робочої групи. Далі визначатимуться з новими назвами. Перелік напрацювань робочої групи буде винесено на розгляд сесії Львівської міської ради.

Рубрика: Політика

11:21 24 травня 2022 р.

Квиток в один кінець: на кораблях-ракетоносцях рф замість оригінальних поставили побутові китайські агрегати

Запроваджені проти країни-окупанта міжнародні санкції не дозволяють повноцінно обслуговувати та ремонтувати навігаційне обладнання і дизельне устаткування бойових кораблів флотилії.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу