Надіємось, що перемир’я Президента – це просто тимчасова гра, – Дмитро Ярош

15:06 17 жовтня 2014 р.

Договори про перемир’я, які укладають на геополітичному рівні, ніякого підґрунтя не мають – Росія не виконує домовленості. Про це заявив сьогодні на прес-конференції у Львівському прес-клубі Дмитро Ярош.

За словами Дмитра Яроша, ніякого фактичного перемир’я не було, бо хлопців щодня обстрілювали. Дмитро Ярош сподівається, що перемир’я Президента – це просто тимчасова гра, бо інакше «Правий сектор» розцінить це як національну зраду та відреагує відповідно.

Він вважає, що для закінчення війни на сході України потрібно, насамперед втримати ту лінію фронту, яка вже є, та загалом змінити тактику ведення військових дій. Для цього потрібно так званих «паркетних» генералів, які не пристосовані до керування на війні та становлять 90% генштабу, замінити офіцерами середньої ланки, які за час військових дій якісно виросли. На думку Дмитра Яроша, це можуть бути, наприклад, командир 53-ї бригади Олег Мікас, командир 95-ї бригади Михайло Забродський тощо.

Дмитро Ярош стверджує, що ротація у Міністерстві оборони важлива, але переконаний, що новопризначеного міністра Степана Полторака чекатиме незабаром такий же рапорт про відставку, що його попередника. «Не можна людину-міліціонера,  що не змогла впоратись з управлінням Національної гвардії, призначати керуванням надзвичайно важливим зараз для країни відомством»,  - пояснює він.

Дмитро Ярош зазначає, що в Міністерство оборони - це не орган, який командує військами, а який забезпечує війська. «Туди мають йти волонтери, оскільки саме вони забезпечили на 100% оснащення добровольчого батальйону» - каже він.


Відео:

dailylviv.com

До теми

21:33 15 квітня 2021 р.

Як олігархи будуть перетворюватися на бізнесменів: президент запропонував законопроєкт про статус олігарха

Сьогодні, 15 квітня, Президент України Володимир Зеленський повідомив, що запропонував Раді нацбезпеки та Офісу Голови держави у співпраці з Антимонопольним комітетом розробити новий законопроєкт щодо олігархів.

Рубрика: Політика

20:36 15 квітня 2021 р.

Старост пропонуватимуть радам їхні голови: одна кандидатура матиме один шанс для затвердження

Старостинський округ утворюється відповідною сільською, селищною, міською радою у складі одного або декількох населених пунктів (крім адміністративного центру територіальної громади), на території якого (яких) проживають не менше 500 жителів.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу