Начальника райвідділу МВС на Львівщині скинули пікетуванням на БТР (відео)

20:19 28 травня 2014 р.


Фото: YouTube

Його провели в понеділок у Старому Самборі активісти «Самооборони».

Газета «Сегодня» розповідає в понеділок у повідомленні «У Львівській області пікетували міліцію на БТР: один з райвідділів залишився без начальника (відео)»:

«Сьогодні в місті Старий Самбір Львівської області активісти «Самооборони» пікетували місцевий райвідділ міліції. Люди підігнали до міліцейського установі цілий БТР і побудували своєрідну барикаду з шин і бочок. Активісти начальника підозрювали начальника міліції в «антимайданівській» діяльності і вимагали його відставки.

Про це нам розповіла Оксана Медвідь, керівник виконкому «Самооборони» Львівщини. У кінцевому результаті «самооборонівці» добилися свого і, через кілька годин начальник був відсторонений від роботи.

«Так, дійсно, я дав розпорядження провести службове розслідування та відсторонити від виконання службових обов'язків начальника Старосамбірського районного відділу міліції Ігоря Марадя», – підтвердив «Сегодня» начальник УМВС Львівської області Дмитро Загарія».


Відео: vasyl maverick

dailylviv.com

До теми

15:42 28 жовтня 2020 р.

Батенко звинуватив у змові при фальсифікації виборів на Львівщині «Слугу народу», а другу політсилу пообіцяв назвати ввечері

У теоретичній змові, яка фальшує результати підрахунку голосів на виборах до Львівської облради, є дві політичні сили.

Рубрика: Політика

15:24 28 жовтня 2020 р.

Не 6 партій, а 9! У Львові розповіли про фальсифікацію при підрахунку голосів на виборах до Львівської облради (відео)

На Львівщині працюють над недопущенням політичних сил «За Майбутнє», НРУ і Української Галицької партії до Львівської обласної ради, хоча вони є прохідними.

Рубрика: Політика

14:56 28 жовтня 2020 р.

На Львівщині передають виборчу документацію: вивезення печаток з дільниць, переписування протоколів у ТВК та машинах (відео)

ГМ "ОПОРА" фіксує випадки спроб заповнювати виборчу документацію безпосередньо в приміщеннях ТВК, у машині біля будівель, де розташовані ТВК, а також - наявність у представників комісій печаток ДВК, що є порушенням встановленої законодавством процедури.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу