На виборчих територіях Партії регіонів уже можна будувати політичну альтернативу, – політолог

22:42 17 листопада 2014 р.


Фото: Львівський прес-клуб

Вибори у Верховну Раду були дуже конкурентними як в системі партійних списків, так і за мажоритаркою. Таку думку сьогодні, 17 листопада, на засіданні Львівського прес-клубу на тему «Уроки виборів до Верховної Ради-2014: для переможців і переможених» висловив керівник моніторингово-аналітичної групи «Цифра» Назар Бойко.

– Якщо порівнювати вибори 2012 року з виборами 2014 року, особливо в частині одномандатних виборчих округів, і подивитися, як розподілилися місця у Верховній Раді, то «Блоку Петра Порошенка», як постмайданівській силі, що сповідує проєвропейський вектор розвитку, вдалося зробити дуже непоганий прорив на схід і південь України. Херсон, Миколаїв, частина Дніпропетровської області, Запорізька область мають дуже хороші вкраплення переможців-мажоритарників від «Блоку Петра Порошенка». Такого раніше не було, – наголосив політолог.

Назар Бойко зауважив, що території виборчої географії, які вважалися раніше вотчиною Партії регіонів, сьогодні мають дуже непогану базу для того, аби тут почала розвиватися певна конкурентна боротьба, з’явилася певна політична альтернатива.

Пробілами, на думку експерта, є Харків, Харківська область. Вони програні національно-патріотчними силами. Там пройшов лише один депутат від «Народного фронту». Решта – самовисуванці, які більше афілюються з Партією регіонів. Назар Бойко також наголосив, що програна Одеська область, де лише кілька мандатів здобув «Блок Петра Порошенка».

Перелічені регіони, на думку політолога, мають альтернативний політичний потенціал. Тому в майбутньому цим регіонам треба приділити більше уваги.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

14:37 17 серпня 2022 р.

У Львові використають усі заходи безпеки для зустрічі Зеленського, Ердогана і Гутерреша

У четвер, 18 серпня, президент Володимир Зеленський зустрінеться у Львові з президентом Туреччини Реджепом Ердоганом і генсеком ООН Антоніо Гутеррешем.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу