На виборчих територіях Партії регіонів уже можна будувати політичну альтернативу, – політолог

22:42 17 листопада 2014 р.


Фото: Львівський прес-клуб

Вибори у Верховну Раду були дуже конкурентними як в системі партійних списків, так і за мажоритаркою. Таку думку сьогодні, 17 листопада, на засіданні Львівського прес-клубу на тему «Уроки виборів до Верховної Ради-2014: для переможців і переможених» висловив керівник моніторингово-аналітичної групи «Цифра» Назар Бойко.

– Якщо порівнювати вибори 2012 року з виборами 2014 року, особливо в частині одномандатних виборчих округів, і подивитися, як розподілилися місця у Верховній Раді, то «Блоку Петра Порошенка», як постмайданівській силі, що сповідує проєвропейський вектор розвитку, вдалося зробити дуже непоганий прорив на схід і південь України. Херсон, Миколаїв, частина Дніпропетровської області, Запорізька область мають дуже хороші вкраплення переможців-мажоритарників від «Блоку Петра Порошенка». Такого раніше не було, – наголосив політолог.

Назар Бойко зауважив, що території виборчої географії, які вважалися раніше вотчиною Партії регіонів, сьогодні мають дуже непогану базу для того, аби тут почала розвиватися певна конкурентна боротьба, з’явилася певна політична альтернатива.

Пробілами, на думку експерта, є Харків, Харківська область. Вони програні національно-патріотчними силами. Там пройшов лише один депутат від «Народного фронту». Решта – самовисуванці, які більше афілюються з Партією регіонів. Назар Бойко також наголосив, що програна Одеська область, де лише кілька мандатів здобув «Блок Петра Порошенка».

Перелічені регіони, на думку політолога, мають альтернативний політичний потенціал. Тому в майбутньому цим регіонам треба приділити більше уваги.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

11:50 15 травня 2021 р.

Львівщину відвідали генерали Збройних сил США

Командувач 7-го командування з підготовки ЗС США бригадний генерал Крістофер Норі та командир 5-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС США генерал-лейтенант Джон Колашескі провели робочу зустріч із командувачем з підготовки Командування Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенантом Олександром Павлюком та начальником Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Павлом Ткачуком.

Рубрика: Політика

21:57 14 травня 2021 р.

Зеленський виганяє з України пів тисячі злодіїв у законі: іноземців і своїх

Президент України Володимир Зеленський провів засідання Ради національної безпеки і оборони, на якому було ухвалено рішення про застосування санкцій до представників кримінальних угруповань, затверджено Стратегію розвитку кібербезпеки та погоджено створення загальнонаціональної цифрової багатоканальної телемережі Multiplex.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу