На сході України полягли 64 бійці «Правого сектора», – Ярош

16:24 1 лютого 2016 р.


Фото: patrioty.org.ua

Нардеп Дмитро Ярош повідомив в опублікованому в понеділок інтерв’ю: «Зараз на лінії зіткнення – близько 300 осіб «Правого сектора».

З початку АТО на Донбасі загинули 64 бійці ПС і понад 500 були поранені. Про це в заявив народний депутат Дмитро Ярош. Він також уточнив: «Під час війни у нас бойові і небойові втрати вбитими – 64 людини. Поранених – більше 500. У складі новоствореної Української Добровольчої Армії є п'ятий батальйон, постійний склад якого – 200 осіб, а за штатом – 637 осіб. Восьмий батальйон – це 317 осіб, плюс медична служба «Госпітальєри» – кілька сотень людей... загальна чисельність бійців «Правого сектору» – близько двох тисяч осіб, може бути трохи більше».

Ми маємо справу з поєднанням батальйонів. Але якщо б держава зараз переймалася створенням єдиної добровольчої військової структури, необхідність якої давно назріла, то я думаю, що абсолютно реально було б утримувати 50 тисяч добровольців. Порахуйте – скільки добровольців воювали в різних батальйонах, не тільки в «Правому секторі», за час війни – з урахуванням ротації, напевно, навіть більше 50 тисяч. Тільки через 5-й батальйон «Правого сектора» пройшло близько півтора тисяч осіб...

Зараз на лінії зіткнення близько 300 осіб «Правого сектора». В окопах вони зараз не сидять – немає необхідності. Ми виконуємо специфічні завдання. Зокрема, контрснайперські завдання, розвідка. Де вони зараз не скажу – військова таємниця».

Дмитро Ярош прозповів це в інтерв'ю, опублікованому сьогодні, 1 липня, в агенції «Лігабізнесінформ». Натомість на «Телеканалі «112 Україна» нагадали в понеділок:

«За останніми даними, які озвучували в Національній гвардії України, з початку АТО 178 військовослужбовців НГУ загинули, 735 – поранені, 24 – пропали без вісті в ході антитерористичної операції. За даними Генерального штабу Збройних Сил України, з початку АТО загинули 2 673 військових, поранення отримали 8 519 осіб, з них 5 913 отримали поранення в ході бойових дій. У Держприкордонслужбі зазначили, що станом на кінець грудня загинули 67 прикордонників, 406 поранені і шестеро пропали безвісти. Також станом на кінець минулого року загинули в АТО 11 співробітників СБУ, поранення отримали понад 100 осіб».

Про це повідомили сьогодні, 1 лютого, на «Телеканалі «112 Україна».

До теми

13:39 27 жовтня 2021 р.

Спорудження паркана на східному кордоні ЄС профінансують 12 країн

На початку жовтня група з 12 країн ЄС закликала Брюссель швидко розробити конкретні рішення та категоричну відповідь для боротьби з інструменталізацією нелегальної міграції та інших гібридних загроз, що постають з боку Білорусі.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу