Ядерні удари по Варшаві і Вільнюсу моделювали на російсько-білоруських навчаннях, – політик

11:33 4 вересня 2014 р.


Фото: lenta-ua.net

Російсько-білоруські військові навчання щороку відбуваються на території Білорусі за схемою радянських часів. Тоді всі війська білоруського округу йшли на захід через територію Польщі – аж до кордону з Німеччиною, де відбувалися навчання. Сенс теперішніх маневрів – дійти до Атлантичного океану.

Про це в ефірі громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ) розповів В’ячеслав Сівчик, голова руху солідарності «Разом» і Білоруського центру в Україні.

«На цих навчаннях завдається віртуальний удар по країнах НАТО. Була інформація про завдання ядерних ударів по Варшаві і Вільнюсу. Це викликало протести поляків, литовцв. А в Україні про це ніхто не знав», - наголосив В’ячеслав Сівчик.

Білоруська армія, за словами  опозиціонера, налічує 48 тисяч вояків і 14 тисяч цивільних спеціалістів та обслуговуючого персоналу. «Можна говорити про західний військовий округ Російської Федерації, а не про білоруське військо»,- наголосив Сівчик.

«Білоруська армія інтегрована в російську армію, а російська армія – це Владімір  Путін, який невідомо що буде робити», - сказав опозиціонер.

«Лукашенко не може не виконати будь-яку міліарну волю Путіна. У нас офіційно є три російські військові бази. У нас офіційно є на території російські війська. Структура білоруського війська – пострадянська. В керівництві армії - багато не білорусів, для яких батьківщина – Росія. Тому ніяких можливостей ухилитися від Путіна ні у військовому, ні в економічно-політичному сенсі Лукашенко не має. Бо режим Лукашенка цілковито залежить від того, що буде робити Путін»,- підсумував В’ячеслав Сівчик.


Відео: Прес-клуб-ГІТ

dailylviv.com

До теми

18:04 5 березня 2021 р.

США запровадили санкції проти олігарха Ігоря Коломойського

Сьогодні Держсекретар Блінкен оголосив про внесення до санкційного списку Ігоря Коломойського та членів його найближчої родини відповідно до розділу 7031(c) через причетність до значних випадків корупції під час перебування на посаді голови Дніпропетровської ОДА з 2014 по 2015 рік.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу