На псевдовиборах терористів «проголосувала» корова, – СБУ

18:20 2 листопада 2014 р.


Фото: скріншот зі сторінки Мар'яна Лубківського в інтернет-мережі «Facebook»

Радник голови Служби безпеки України Мар'ян Лубківський повідомив: «Одна моя знайома вирішила перевірити – як працює електронна система голосування т.зв. ЦВК ДНР – проголосувала декілька днів тому віддалено. Проголосувала як... корівка Масленкова Буренка Теленковна! Система не лише прийняла її вигадані дані, але й дала можливість проголосувати».

На незаконних виборах, влаштованих бойовиками «ЛНР» і «ДНР» на підконтрольній їм території Донбасу, «бюлетені» були роздруковані на принтерах, а голосувати онлайн могли навіть корови. Так, радник голови СБУ Мар'ян Лубківський опублікував на своїй сторінці у «Facebook» фото, на якому продемонстровано те, як на сайті «центральнох виборчої комісії ДНР» начебто голосує корова Масльонкова Бурьонка Теленковна 1998 року народження.

«Одна моя знайома вирішила перевірити, як працює електронна система голосування т.зв. ЦВК ДНР і проголосувала декілька днів тому віддалено. Проголосувала як... корівка Масленкова Буренка Теленковна! Система не лише прийняла її вигадані дані, але й дала можливість проголосувати», - йдеться у повідомленні, яке передає сьогодні, 2 листопада,  «Телевізійна служба новин» каналу «1+1».

dailylviv.com

До теми

19:24 7 серпня 2022 р.

Як російські мільярдери Ротенберги обходять британські санкції

Із зобов'язання усім компаніям розкривати справжніх власників влада Великобританії зробила виняток для фірм категорії ELP. Таку фірму і створили російські мільярдери, з'ясували BBC та Finance Uncovered.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу