На посади у Львівській облдержадміністрації претендують лише четверо її стажерів

14:50 30 липня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Хоч успішно завершили навчання за програмою «Реалізуй себе у владі» 127 учасників цього проекту, працевлаштування запропонували тільки п’ятнадцятьом його випускникам.

У четвер, 30 липня, відбулося урочисте вручення дипломів стажерам, які пройшли навчання у Львівській обласній державній адміністрації за програмою «Реалізуй себе у владі». Четверо випускників претендують на працевлаштування у структурних підрозділах ЛОДА.

Перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський запевнив: «Нам дуже приємно, що цей проект виявився дуже потрібним і щораз з’являються нові молоді люди, які хочуть реалізувати себе у владі і розбудувати державницьку вертикаль. Бути державним службовцем дуже відповідально. Важливо, щоб люди із завзятим поглядом приходили до нас, бо саме вони можуть дивитися по-іншому на ті чи інші речі».

Двомісячне навчання у липні завершили 19 осіб. Із них дипломи про успішне закінчення навчання отримали 13 стажерів. Двох зараховано до кадрового резерву. А чотири особи претендують на участь у конкурсі на заміщення вакантних посад.

Загалом, з лютого 2015 року заявки на участь у проекті подали 202 особи, з них 127 успішно завершили навчання, а п’ятнадцятьом випускникам запропонували працевлаштування. Станом на сьогодні продовжують навчання ще 22 особи.

Координатори проекту розповідають, що найбільшою популярністю серед учасників програми користуються департамент з міжнародного співробітництва і туризму, департамент економічного розвитку торгівлі та промисловості України і Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю.

Для того, щоб стати учасником проекту «Реалізуй себе у владі» потрібно подати заявку на сайті ЛОДА і пройти співбесіду. Про це повідомили сьогодні, 30 липня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

22:34 26 листопада 2021 р.

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії. Дипломатичний офіс запрацював за рахунок розширення меж Почесного консульства Республіки Вірменія, яке розташоване в Києві.

Рубрика: Політика

21:08 25 листопада 2021 р.

Вагнергейт і кріт у Києві: погляд з Польщі

Українські спецслужби планували затримання найманців приватної військової компанії «Вагнера», але в останній момент відбувся провал цієї операції.

Рубрика: Політика

21:13 21 листопада 2021 р.

Австрія закрила країну для іноземних туристів: поважні причини як винятки

Особи, які прямують до Австрії з поважних причин, повинні мати сертифікати, оформлені на англійській або німецькій мові зі зазначенням кількості зроблених доз і типу вакцини.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу