На міжнародній трасі неподалік Львова розблокували рух транспорту

22:32 7 березня 2016 р.

Фото до новини


Фото: unian.ua

В обласному управлінні Національної поліції запевнили: «Забезпечено проїзд, як вантажівок з номерами російської реєстрації так і всього іншого транспорту».

Рух транспорту в селі Малі Підліски за 16 кілометрів від Львова повністю розблоковано. Про це повідомила сьогодні, 7 березня, інформаційній агенції УНІАН керівник прес-служби Львівського обласного управління Національної поліції Світлана Добровольська.

Дослівно ж вона зазначила: «Після перемовин з активістами та водіями українських вантажних автомобілів на даний час рух транспорту повністю розблоковано. Забезпечено проїзд, як вантажівок з номерами російської реєстрації так і всього іншого транспорту». 

Сьогодні, 7 березня, спершу активісти із символікою ВО «Свобода» заблокували в селі Малі Підліски 20 вантажівок з номерами російської реєстрації. А згодом українські далекобійники заблокували там на трасі рух усього транспорту, вимагаючи від громадських активістів не блокувати рух російських вантажівок. 

На місце блокування руху прибув в.о. начальника Львівського обласного управління Національної поліції Дмитро Загарія. Після перемовин з активістами та українськими водіями, близько 20.15 рух транспорту на даній ділянці було розблоковано.

Про це повідомили сьогодні, 7 березня, в інформаційній агенції УНІАН. Як інформував «ЩЛ», неподалік Львова зупинили 20 російських вантажівок.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів