На Майдані відбувся перший суд – засуджено злочинний режим, – правозахисник

00:17 27 лютого 2014 р.

  • 0

Майдан, певною мірою, виконує роль народного суду: не в правовому розумінні, а – в моральному. Він контролює діяльність органів влади, судочинства, правових органів.

Про це в ефірі громадського інтернет-телебачення Львівського прес-клубу заявив правозахисник Андрій Бурий.

«Сподіваюся, що він і надалі залишатиметься тим морільним мірилом, судом совісті і змусить притягнути  до відповідальності усіх злочинців проти людяності, зокрема, змінити На Майдані вже відбувся перший суд – було засуджено злочинний режим»,- наголосив Андрій Бурий.

Правозахисник вважає, що парламент, передусім, повинен засудити злочинні дії силовиків, а саме – ратифікувати Римський статут. «Робота з його ратифікації відбувалася з 2008 року, у ній активно були задіяні громадські організації, правозахисники, але тоді Верховна Рада його не прийняла»,- зауважив А. Бурий.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:18 28 лютого 2020 р.

Львів і Ужгород запропонують покарання за брехню в ЗМІ

У понеділок, 2 березня, о 13.00 у Львівському пресклубі буде відеоміст Львів-Ужгород на тему: «Свобода слова. Правдивого чи й брехливого? Хто і як має відрізняти в інформаційному просторі правду від обману і яким повинно бути покарання за брехню?»

Рубрика: Політика

12:44 28 лютого 2020 р.

Представники ОТГ вимагають оприлюднити таємний план адмінподілу Львівшини

Активісти та представники низки об’єднаних територіальних громад Львівщини вимагають змінити склад міжвідомчої робочої групи з підготовки пропозицій щодо адмінтерустрою базового рівня Львівської області, а також дослухатися до думки мешканців під час формування перспективного плану районів Львівщини.

Рубрика: Політика

22:08 27 лютого 2020 р.

План ОТГ «кувався» в кабінеті першого заступника голови Львівської ОДА, – експерт

Перспективний план формування територій громад Львівської області, який облдержадміністрація 24 лютого скерувала у Кабмін, був розроблений непрозоро та не відповідно до методики, затвердженої законодавством.

Рубрика: Політика