На Львівщині триває набір до Національної гвардії

13:05 21 березня 2014 р.


Фото: regionews.ua

Як повідомляє в п’ятницю прес-служба обласного управління МВС, записуються цілими сім’ями.

Підполковник Вадим Голуб розповідає сьогодні, 21 березня, на сайті відділу зв’язків із громадськістю обласного управління МВС:

«Телефони у кабінетах вербальних служб не замовкають. З проханням вступити до лав гвардійців телефонують не тільки з України, але й з Сполучених Штатів Америки, Великобританії, Румунії, Канади та навіть Росії.

Серед закордонних волонтерів є як і українці які працюють за кордоном так і громадяни іноземних держав. Деякі люди телефонують та записуються цілими сім’ями.

Для працівників кадрових органів така кількість  громадян, бажаючих служити у лавах Національної Гвардії України виявилась  досить несподіваною.  Іноді вони не завжди встигають навіть прийняти усі дзвінки.

«Коли я розмовляю з людиною то по завершенні розмови вже маю п'ять-шість пропущених дзвінків», – розповідає начальник відділення комплектування підполковник Олег Вільчинський.

Такій активності сприяє також добра поінформованість населення щодо контактів вербувальної служби. Групою зв’язків з громадськістю та ЗМІ Західного командування спільно із громадськими активістами була проведена ґрунтовна робота по розповсюдженню контактів вербувальних служб у соціальних мережах.

Командування управління та командири військових частин беруть участь у прямих ефірах та телемарафонах на радіо та телебаченні підчас яких розповідають громадянам про нову силову структуру. Журналісти також не залишились осторонь та активно долучились до інформування населення у ці важкі для України часи.

По звершенні спілкування тих, хто виявляє бажання заносять до спеціального реєстру для проходження служби за контрактом, або у резерв. За шість днів у такі списки потрапили близько 400 патріотів України».

dailylviv.com

До теми

13:19 17 жовтня 2021 р.

Злодії у законі, які потрапили в санкційний список РНБО, виправдані. Сталася помилка

У п’ятницю секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що у санкційних списках «злодіїв у законі» припустилися помилки щодо 108 осіб.

Рубрика: Політика

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

20:44 15 жовтня 2021 р.

"Круті тачки" політиків з Верховної Ради та держорганів передати захисникам на сході Україні, - порада з Польщі

Автомобіль ексшефа Укравтодору, звинуваченого в корупції Славоміра Новака, вартістю кількадесят тисяч євро передано прикордонним службам задля захисту польського кордону на сході.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу