На Львівщині завершилося українсько-американське тактичне навчання «Репід Трайдент-2014»

18:05 26 вересня 2014 р.


Фото: зі сторінки навчань «Репід Трайдент-2014» в інтернет-мережі «Facebook»

Співкерівник навчань з української сторони, полковник Олександр Сивак, запевнив у п’ятницю: «Ми не лише вдосконалили способи дій підрозділів під час участі в миротворчих операціях, а й отримали належний приклад почуття військового братерства у військовослужбовців різних країн, взаємоповаги та взаємовиручки під час багатонаціональних операцій».

Сьогодні, 26 вересня, на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, що у Яворівському районі Львівщини, завершилося українсько-американське тактичне навчання «Репід Трайдент-2014». Офіційна церемонія закриття навчання відбулася на стройовому плацу військового містечка «Центральне».

В урочистій обстановці, під звуки Гімнів України та Сполучених Штатів Америки, були спущені прапори обох країн. Згодом, співкерівники навчань нагородили представників українських та іноземних підрозділів цінними подарунками та грамотами.

Відбувся обмін сувенірами між представниками підрозділів різних країн. Співкерівник навчань з української сторони полковник Олександр Сивак зазначив:

– Підбиваючи підсумки навчання «Репід Трайдент-2014», хочу відзначити, що ми не лише вдосконалили способи дій підрозділів під час участі в миротворчих операціях, але й отримали належний приклад почуття військового братерства у військовослужбовців різних країн, взаємоповаги та взаємовиручки під час багатонаціональних операцій, –Він зазначив, що відкриваючи «Репід Трайдент - 2014» всі військовослужбовці стояли у строю по своїх національних контингентах. А вже через два тижні, завдяки напруженій спільній роботі солдати багатьох націй утворили монолітний підрозділ готовий до вирішення поставлених завдань.

Підбиваючи підсумки двотижневого заходу міжнародного військового співробітництва, співкервники навчань з української та американської сторін, перший заступник начальника Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного полковник Олександр Сивак та офіцер командування Сухопутних військ ЗС США у Європі полковник Альфред Рензі відзначили, що завдання, які були поставлені перед учасниками навчань, успішно виконані.

– Працюючи разом представники усіх націй, які були залучені до проведення цьогорічного навчання, продемонстрували уміння діяти у команді, знаходити спільну мову та досягати поставлених цілей. Те, що ми робили упродовж навчання, сподіваюся, збереже життя солдатам під час коаліційних та миротворчих операцій», – відзначив полковник Альфред Рензі.

Іноземні учасники навчання «Репід Трайдент-2014» покинуть Україну упродовж наступних вихідних. Про це повідомляється в п’ятницю на сторінці навчань «Репід Трайдент-2014» в інтернет-мережі «Facebook».

dailylviv.com

До теми

18:04 5 березня 2021 р.

США запровадили санкції проти олігарха Ігоря Коломойського

Сьогодні Держсекретар Блінкен оголосив про внесення до санкційного списку Ігоря Коломойського та членів його найближчої родини відповідно до розділу 7031(c) через причетність до значних випадків корупції під час перебування на посаді голови Дніпропетровської ОДА з 2014 по 2015 рік.

Рубрика: Політика

14:17 5 березня 2021 р.

28 березня в трьох районах Львівщини будуть проміжні вибори: зареєстровано 23 кандидати

У неділю, 28 березня, на Львівщині відбудуться проміжні вибори депутатів Глинянської міської ради Львівського району, Лопатинської селищної ради Червоноградського району і Козівської сільської ради Стрийського району у п'ятьох багатомандатних виборчих округах.

Рубрика: Політика

12:42 5 березня 2021 р.

Більшість українців і в лютому, і в березні бачать, що Україна йде не в тому керунку

Результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» на початку березня показали, що 69% українців вважають, що країна рухається у неправильному напрямку, 22% – у правильному. 9% – не визначилися. Порівняно з початком лютого ситуація не зазнала змін.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу