На Львівщині вибори Президента стартували з молитви

13:23 25 травня 2014 р.


Фото: УНІАН

Абсолютно всі виборчі дільниці на Львівщині відкрилися вчасно. Про це під час відеомоста –марафону «Україна вибирає Президента», який відбувається в рамках громадського мовлення (ГІТ) Львівського прес-клубу повідомила Соломія Саврук, аналітик ВГО ЛОГО «Комітет виборців України».

Утім, зазначила вона, були і певні особливості. Так, окремі територіальні виборчі округи (зокрема, у Стрию та Дрогобичі) розпочали роботу після молитви та благословення священників, спеціально запрошених з такої нагоди. 

Безперечно, не обійшлося і без певних порушень, проте на виборчому процесі вони не позначилися. Скажімо, подекуди члени дільничних виборчих комісій прийшли на роботу… у нетверезому стані. Подекуди замість паспортів виборці надали пенсійні посвідчення. Довелося людям пояснювати, що цей документ не дає права отримати виборчий бюлетень.

До казусних можна зарахувати й ситуацію у 120-му територіальному виборчому окрузі. Там виявила бажання проголосувати громадянка США, українка за походженням. На дільницю вона прийшла з американським паспортом, тож довелося жінці пояснити, що вона не має права на своє волевиявлення в Україні. Що цікаво, прізвище американки було у списку виборців.

До вагомих порушень можна зарахувати те, що в Самбірському та кількох інших районах на виборчі дільниці не прийшли представники кандидата у Президенти України Сергія Тигіпка. До речі, аналогічні «прогули» вже зафіксовані й у інших областях країни.

Як повідомила Соломія Саврук, станом на 12.00 явка виборців на Львівщині оцінюється на рівні приблизно у 24-25%. Це, можна сказати, рекордний показник. Такий високий показник регіон на попередніх виборах ще не показував.Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

10:53 17 січня 2022 р.

Порошенко прилетів з Варшави до Києва і сьогодні його чекають у суді

Пʼятий президент України Петро Порошенко після прибуття сьогодні з Варшави до аеропорту «Київ» відмовився від отримання процесуальних документів, повідомила на брифінгу у Державному бюро розслідувань радниця цього відомства із комунікацій Тетяна Сапʼян.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу