На Львівщині відкрили новий міжнародний пункт пропуску Угринів-Долгобичув (відео)

13:22 27 червня 2014 р.


Фото: dyvys.info

26 червня відбулося урочисте відкриття міжнародного пункту пропуску Угринів – Долгобичув, який розташований на території Республіки Польща поблизу села Угринів Сокальського району, інформує прес-служба ЛОДА,

Проектна пропускна спроможність міжнародного пункту пропуску Угринів-Долгобичув за добу складає: транспортних засобів  – до 4000 одиниць та до 12000 осіб.
Проектом передбачено облаштування 18 смуг руху, станом на сьогодні облаштовано та готові до використання 14 смуг руху (7 в’їзду в Україну та 7 виїзду із України ).

Підрозділ забезпечено технічними засобами прикордонного контролю (з перевірки паспортних документів, поглибленого дослідження документів, з огляду транспортних засобів та вантажів, засоби документування, засоби зв’язку) на 20 %. З урахуванням спланованого маневру, підрозділу буде укомплектований на 70%.

З боку України побудована дорога до пункту пропуску ” Угринів-Долгобичув”, протяжністю до 9 км (ділянка автодороги Т – 14 – 03 “Хоробрів – Угринів – Долгобичув” (Польща).

dailylviv.com

До теми

17:59 27 вересня 2020 р.

250 українських військових вилетіли зі Львова в Конго

В командуванні сухопутних військ ЗСУ відбулись проводи військовослужбовців чергової ротації вертолітного загону місії ООН зі стабілізації в Демократичній Республіці Конго.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу