На Львівщині відкрили новий міжнародний пункт пропуску Угринів-Долгобичув (відео)

13:22 27 червня 2014 р.


Фото: dyvys.info

26 червня відбулося урочисте відкриття міжнародного пункту пропуску Угринів – Долгобичув, який розташований на території Республіки Польща поблизу села Угринів Сокальського району, інформує прес-служба ЛОДА,

Проектна пропускна спроможність міжнародного пункту пропуску Угринів-Долгобичув за добу складає: транспортних засобів  – до 4000 одиниць та до 12000 осіб.
Проектом передбачено облаштування 18 смуг руху, станом на сьогодні облаштовано та готові до використання 14 смуг руху (7 в’їзду в Україну та 7 виїзду із України ).

Підрозділ забезпечено технічними засобами прикордонного контролю (з перевірки паспортних документів, поглибленого дослідження документів, з огляду транспортних засобів та вантажів, засоби документування, засоби зв’язку) на 20 %. З урахуванням спланованого маневру, підрозділу буде укомплектований на 70%.

З боку України побудована дорога до пункту пропуску ” Угринів-Долгобичув”, протяжністю до 9 км (ділянка автодороги Т – 14 – 03 “Хоробрів – Угринів – Долгобичув” (Польща).

dailylviv.com

До теми

13:16 31 липня 2021 р.

Колишня львів'янка стала першою жінкою-командувачкою у Збройних Силах України на генеральській посаді

Міністр оборони України Андрій Таран підписав наказ про призначення полковника медичної служби, головного інспектора Головної інспекції Міністерства оборони Тетяни Остащенко на посаду Командувача Медичних сил Збройних Сил України.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу