На Львівщині відкрили меморіальну дошку полеглому старшому сержанту 24-ї бригади

12:30 25 лютого 2016 р.


Фото: прес-служба міністерства оборони України

У Старичівській загальноосвітній школі вшанували пам’ять її полеглого під Зеленопіллям випускника.

«На будинку Старичівської загальноосвітньої школи на Львівщині урочисто відкрито меморіальну дошку колишньому випускнику – старшому сержантові Юрію Костіву, який загинув під час виконання бойового завдання у зоні проведення антитерористичної операції», – повідомили сьогодні, 25 лютого, в міністерстві оборони України, де також розповіли подробиці:

«На відкриття меморіальної дошки прибули бойові побратими Юрія, представники місцевої влади, військовослужбовці гарнізону та 184-го навчального центру. 25-річний юнак був командиром відділення батальйону матеріально-технічного забезпечення 24-ї окремої механізованої бригади.

11 липня 2014 року потрапив під обстріл російських «Градів» під Зеленопіллям на Луганщині. Тоді в результаті обстрілу загинуло 19 українських воїнів.

«Юрій був добрий учень, добрий товариш і друг, – пригадала директорка Старичівської загальноосвітньої школи Наталія Косик. – Ми не можемо висушити сльози на очах батьків, але можемо подякувати їм за те, яким вони його виховали. Дякуємо, що ви виростили патріота України. Ця дошка буде свідчити, що Юрій і далі з нами».

Після закінчення школи Юрій Костів навчався у Львівському техніко-економічному коледжі Національного університету «Львівська політехніка», а згодом розпочав службу у 24-й Залізній імені Данила Галицького окремій механізованій бригаді Сухопутних військ Збройних Сил України. У зоні проведення АТО перебував з весни 2014 року.

14 березня 2015 року Юрій Костів був посмертно нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня. Похований на цвинтарі села Старичі. Старший офіцер відділу роботи з особовим складом 184-го навчального  центру, полковник Петро Левус, зазначив: «Від військовослужбовців навчального центру, Старицького гарнізону безмежно дякую батькам за виховання такого сина. Нові покоління захисників України, які навчатимуться в цій школі, матимуть добрий приклад для наслідування. Дякую вчителям, які прищепляють своїм учням патріотизм». 

Про це повідомили сьогодні, 25 лютого, в прес-службі міністерства оборони України, де також опублікували відеорепортаж з місця події.

dailylviv.com

До теми

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

20:44 15 жовтня 2021 р.

"Круті тачки" політиків з Верховної Ради та держорганів передати захисникам на сході Україні, - порада з Польщі

Автомобіль ексшефа Укравтодору, звинуваченого в корупції Славоміра Новака, вартістю кількадесят тисяч євро передано прикордонним службам задля захисту польського кордону на сході.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу