На Львівщині присягнули на вірність народу строковики

21:34 13 липня 2015 р.


Фото: Академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного

Військову присягу склали понад 120 призовників, які завершили первинну військово-професійну підготовку в 184-му навчальному центрі львівської Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Звертаючись до молодого поповнення, командир військової частини – полковник Олександр Остапчук – закликав їх на все життя запам’ятати цю урочисту мить. Офіцер зазначив у виступі на урочистостях: «У нинішній історичний для нашої країни час саме від вас залежить майбутнє Української Держави. За останній рік Українське Військо під своїм Бойовим прапором зупинило зухвалого ворога. Перемога буде за нами!.  Саме зараз випускники Навчального центру самовіддано захищають інтереси нашої держави на лінії зіткнення з підступним ворогом. Тут, на базі Центру у Старичах, вони отримали увесь необхідний теоретичний та практичний досвід, завдяки якому сьогодні успішно виконують свої бойові завдання».

Після виступу командира військовий капелан отець Михайло помолився за юнаків та благословив їх на успішну службу. А справжньою родзинкою урочистостей став виступ артистів – соліста Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької Віталія Загорбенського та солістки творчого колективу Львівського Будинку офіцерів Анни Маякової. Співаки не тільки виконали пісні, а й залучили до спільного виконання глядачів заходу.

Підтримати своїх синів приїхали їхні рідні та близькі. Лариса Чайковська, мати трьох синів, приїхала разом із чоловіком та синами на присягу свого середнього – Миколи. Жінка зізналася: «Важко було відпускати свого сина до армії, але розумію важливість цього кроку. Йому армія потрібна – він стане більш мужнім. Він у мене трошки спокійний, треба, щоб його армія «підбадьорила».

Пані Лариса Чайковська зазначає, що їй, як і будь-якій матері, важко відпускати свого сина, проте вона пишається ним: «Він не злякався і пішов до армії у теперішній час. Я буду молитись за нього та морально його підтримувати.

Її син, 23-річний Микола Чайковський із Хмельницького, каже що за час первинної військово-професійної підготовки він разом зі своїми побратимами вивчив Загальновійськові статути, стріляв з автомата, навчився його збирати і розбирати, ознайомився з основними зразками військової техніки та зброї. Він зізнався, що для нього почесно у такий важкий для країни час робити свій внесок у новому статусі солдата-строковика у спільну справу.

Хлопець запевнив: «Я пишаюся, що в одній із рот забезпечення навчального процесу зможу допомогти тим, хто зараз знаходиться, або буде знаходитися на фронті. Що ми, строковики, будемо готувати полігони для навчання, обслуговувати техніку та озброєння для тих курсантів, які тут у Навчальному центрі будуть проходити навчання, а потім направлені в зону АТО».

Про це повідомили сьогодні, 13 липня,  на сайті львівської Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

dailylviv.com

До теми

22:38 8 грудня 2021 р.

Американських військ в Україні не буде, - Байден

Президент США Джо Байден в середу, 8 грудня, виключив можливість введення американських військ в Україну або одностороннього застосування сили проти Росії у відповідь на вторгнення в Україну.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проти всіх форм рабства - дослідження

Рубрика: Ситуації і пригоди

Звіт депутата ЛОР Олександра Ганущина перед виборцями

Рубрика: Політика

XI Міжнародний органний фестиваль

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу