На Львівщині повторно голосуватимуть на виборах депутатів

16:00 16 січня 2020 р.

  • 0


Фото: loda.gov.ua

У неділю на Стрийщині обиратимуть депутата з трьох кандидатів, які набрали однакову кількість голосів.

Про це повідомили в четвер, 16 січня, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли, що на Водохреща, 19 січня 2020 року, відбудеться повторне голосування в одномандатному виборчому окрузі №18 на перших виборах депутатів Нежухівської сільської ради та Нежухівського сільського голови Стрийського району 29 грудня 2019 року.

Начальниця відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської облдержадміністрації Зоряна Павлів зазначила, що Нежухівська сільська виборча комісія 2 січня 2020 року прийняла постанову про проведення повторного голосування в одномандатному виборчому окрузі №18, враховуючи те, що в цьому окрузі троє кандидатів у депутати набрали однакову кількість голосів виборців, а саме – по 27.

Усього ж у цьому окрузі боролися за депутатський мандат п’ятеро кандидатів у депутати. Відтак, до виборчого бюлетеня для повторного голосування 19 січня 2020 року включено трьох кандидатів, які одержали однакову кількість голосів виборців.

29 грудня 2019 року, під час перших виборів у Нежухівській сільській обʼєднаній територіальній громаді Стрийського району обрали 21-го із 22-х депутатів Нежухівської сільської ради і Нежухівського сільського голову. До складу ОТГ увійшли: Нежухівська сільська рада (села Нежухів, Райлів), Голобутівська сільська рада (село Голобутів), Завадівська сільська рада (село Завадів), Заплатинська сільська рада (села Заплатин, Діброва), Ланівська сільська рада (село Ланівка).

Як інформував «ЩЛ», 22 грудня у двох районах Львівської області відбулися додаткові місцеві вибори.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:45 17 січня 2020 р.

Прем'єр-міністр України написав заяву про відставку

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук повідомив: «Щоб забрати будь-які сумніви нашої поваги та довіри до Президента, я написав заяву про відставку та передав її Президенту з правом внесення в парламент».

Рубрика: Політика

17:10 15 січня 2020 р.

Росія є найбільшою загрозою для ЄС, – Європарламент

В ухваленій у середу, 15 січня, резолюції Європарламенту про імплементацію спільної зовнішньої та безпекової політики ЄС наголошується, що Росія є неминучою гібридною і конвенційною загрозою для Євросоюзу та його країн-членів.

Рубрика: Політика