На Львівщині мобілізовують тих, хто мають відповідні військові спеціальності

14:48 13 березня 2014 р.


Фото: comments.ua

Про це повідомив військовий комісар Бродівського ОРВК Леонід Кучкуда.

На Львівщині активніше запрацювали військкомати – запрошують військовослужбовців запасу й резерву. Викликають лише тих фахівців, які на даний час потребують Збройні Сли України.

Проте бажаючих захистити свою державу в цей напружений період, коли північний сусід, керований маньяком Путлером, оголосив нам війну, є значно більше. Військовий комісар Бродівського ОРВК Леонід Кучкуда повідомив:

«Дуже добре, що маємо стільки активної та патріотичної молоді. Проте ми викликаємо лише тих, хто має відповідну військову спеціальність.

Це стосується, зокрема, офіцерів запасу, які мають певні вміння, навички. А якщо людина не підготовлена, при всьому бажанні і патріотичних почуттях – її час ще підійде. 

Сучасній українській армії потрібні висококваліфіковані спеціалісти. Тому пропоную молодим людям скористатись нагодою і укласти контракт на військову службу».

А от щодо повідомлення одного з «най, найресурсів» (таким він себе сам визначив) про те, що «надбужанських чоловіків почали викликати на військкомат», то погодьтесь, якось незручно, та й не усі туди без драбини доберуться. Тим паче, що він нині аж у Бродах: у Буську військового комісаріату вже пару років немає. До слова: у ці дні працює призовна комісія у районній поліклініці.

Між тим, 3 березня за участі голови РДА Володимира Сая, голови районної ради Володимира Замроза, представників силових структур району військовий комісар Бродівського ОРВК (Буський район входить до його складу) Леонід Кучкуда провів координаційну нараду щодо невідкладних заходів з підготовки до мобілізації людських і транспортних ресурсів. Йдеться про уточнення даних військового обліку, обліку транспортних засобів, порядку оповіщення, збору та призову при мобілізації тощо. Виконання деяких з цих завдань покладено на місцеві ради району, зокрема військових обліковців, які працюють при великих сільських радах.

У Буську за адресою вул. Паркова, 8 – у приміщенні колишнього військкомату – функціонує військово-облікове бюро міської ради, яке серед іншого виконує розпорядження військового комісара. Сюди приходять призовники і військовозобов'язані, яких викликають з Бродів повістками для уточнення даних. 

Зголосилось, до речі, і 12 добровольців – колишні військовозобов'язані залишили свої координати, зазначивши військові спеціальності та забажали йти до війська при першій необхідності, аби захистити Україну від кремлівського окупанта. Про це повідомляє сьогодні, 13 березня, буська районна газета «Воля народу».

dailylviv.com

До теми

21:54 24 жовтня 2021 р.

Міністерство оборони очолить ексльвів'янин, який має успішну кар'єру в Києві

Президент України Володимир Зеленський погодив кандидатуру нового керівника Міністерства оборони. Ним має стати чинний віцепрем’єр-міністр з питань реінтеграції окупованих територій Олексій Резніков.

Рубрика: Політика

18:16 21 жовтня 2021 р.

ЦНАП у Львові приймає від мешканців замовлення на адмінпослугу без візиту

У Львові розвивають дистанційні сервіси комунікації з владою. Тож мешканці можуть замовити потрібну їм адміністративну послугу без візиту до ЦНАП – для цього потрібен лише доступ до інтернету.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу