На Львівщині мобілізовано 5 тисяч осіб, на Дніпропетровщині – 10 тисяч

16:35 17 червня 2014 р.

На Дніпропетровщині на військову службу призвано майже 10 тисяч військовозобов’язаних, на Львівщині – майже 5 тисяч.

Таку інформацію під час відеомосту між Львовом і Дніпропетровськом на тему «Особливості проведення часткової мобілізації на Дніпропетровщині і Львівщині». повідомили заступники військових комісарів з роботи з особовим складом та громадськістю Львівського і Дніпропетровського обласних військових комісаріатів Борис Андрєєв та Сергій Полуциган.

Причому в Дніпропетровську, за словами Сергія Полуцигана, до війська були зараховані добровольці, які приїхали, зокрема, із західних областей України. «Довелося відпрацювати систему прийому людей, щоб не порушити систему військового обліку. Ми поставили добровольців на облік в місці їх фактичного перебування, повідомили про це у військкомати за місцем проживання добровольців і призивали їх до армії»,- пояснив Сергій Полуциган. Він також наголосив, що мобілзаційний ресурс Дніпропетровської області становить
100 тисяч осіб.

Заступник військового комісара Львівського обласного військового комісаріату Борис Андрєєв пояснив, що у мирний час доброволець мусив би знятися з обліку в місці, де проживає, стати на облік у місці, де хоче бути призваний до армії, пройти там медкомісію, надати військовий квиток і, коли буде визначений ступінь його придатності до служби, може бути там призваний.

За словами підполковника Володимира Скоростецького, офіцера Західного регіонального медіа-центру Міністерства оборони України, Львівщина має мобілізаційний ресурс – 70 тисяч осіб, а вся Україна – 1 млн осіб призовного віку.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

20:53 29 вересня 2020 р.

Порошенко повідомив, що захворів на Covid-19

П'ятий президент України і народний депутат Петро Порошенко захворів коронавірусом. Він отримав позитивний результат тесту на COVID-19.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу