На Луганщині терористи придушили бунт учителів та лікарів і погрозами загнали їх на псевдовибори – очевидці (відео)

14:18 2 листопада 2014 р.


Фото: informator.su

У місті Ровеньки Луганської області, яке розташоване на підконтрольній бойовикам території, на псевдовибори примусово зганяють соціальних працівників.

«У місті Ровеньки Луганської області, яке розташоване на підконтрольній бойовикам території, на псевдовибори примусово зганяють соціальних працівників. Як повідомили «Телевізійній службі новин» каналу «1+1» очевидці, вчителі та лікарі планували 2 листопада страйкувати через «вибори», влаштовані сьогодні бойовиками, та не виходити на роботу. Проте терористи зібрали їх та почали прогрожувати. Крім того, у Ровеньках за явку на «виборах» також обіцяють карти для соцвиплат та 1800 грн готівкою» – повідомили сьогодні, 2 листопада, на сайті «Телевізійної служби новин» каналу «1+1». Своєю чергою, «Телеканал новин «24» інформує в неділю:

«Терористи проводять псевдовибори, які більше схожі на базар – перед дільницями продають овочі. До фейкових виборчих списків занесли корову.

Світова спільнота не визнає терористичні вибори. Винятком може стати Росія.

Виборці купують овочі, ціна за кілограм – одна гривня. Безпосередньо у дільницях з більшим захопленням люди обирають булочки, аніж псевдокандидатів.

Подекуди виступають ансамблі самодіяльності. Зрештою, спостерігачами, на цій клоунаді є представники АБСЄ– свіжоспеченій асоціації. ОБСЄ, звісно, як і решта міжнародних інституцій, своїх делегатів на фейкові «вибори» не присилали.

Ноу-хау псевдоплебісциту є голосування через Інтернет. Можуть голосувати не лише громадяни України. До так званих виборчих списків внесли навіть корову».

Про це повідомляється в неділю на сайті «Телеканалу новин «24».

dailylviv.com

До теми

11:50 15 травня 2021 р.

Львівщину відвідали генерали Збройних сил США

Командувач 7-го командування з підготовки ЗС США бригадний генерал Крістофер Норі та командир 5-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС США генерал-лейтенант Джон Колашескі провели робочу зустріч із командувачем з підготовки Командування Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенантом Олександром Павлюком та начальником Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Павлом Ткачуком.

Рубрика: Політика

21:57 14 травня 2021 р.

Зеленський виганяє з України пів тисячі злодіїв у законі: іноземців і своїх

Президент України Володимир Зеленський провів засідання Ради національної безпеки і оборони, на якому було ухвалено рішення про застосування санкцій до представників кримінальних угруповань, затверджено Стратегію розвитку кібербезпеки та погоджено створення загальнонаціональної цифрової багатоканальної телемережі Multiplex.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу