На кордоні з Україною – російські агітаційні бронемашини, – ЗМІ

22:12 30 березня 2014 р.

Московські медіа зауважують у неділю: «За допомогою звукопідсилювальної апаратури російські офіцери у разі військового конфлікту можуть умовляти супротивника скласти зброю».

Як передає сьогодні, 30 березня, «Укрінформ», російські ЗМІ повідомляють з посиланням на джерела в своєму Міноборони, що в прикордонні з Україною райони перекинуто десять агітаційних звукосповіщувальних станцій (ЗС-82) на базі бойових розвідувально-дозорних машин (БРДМ-2). Відтак московські медіа зауважують у неділю:

«Це головне пропагандистське знаряддя сучасної російської армії, що раніше майже не застосовувалося. За допомогою звукопідсилювальної апаратури російські офіцери у разі військового конфлікту можуть умовляти супротивника скласти зброю».

Згідно з характеристиками машин, дальність дії ЗС складає 6 км, потужність – 1000 Вт, а у оператора, що зачитує текст, є можливість знаходитися на віддаленні до 500 м від бронемашини з пристроєм. За словами військових експертів, така специфічна техніка не використовується на навчаннях.

Останній раз ЗС застосовувалися під час війни в Чечні. У Радянській армії активно використовувався попередник станції – ЗС-72 – під час бойових дій в Афганістані.

Як повідомляв «Щоденний Львів», керівник Центру військово-політичних досліджень та організатор групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук дійшов за підсумками 30 березня висновку: «Якщо тиждень тому ймовірність вторгнення Росії оцінювали у 80%, то зараз – десь у 50%»

dailylviv.com

До теми

13:19 17 жовтня 2021 р.

Злодії у законі, які потрапили в санкційний список РНБО, виправдані. Сталася помилка

У п’ятницю секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що у санкційних списках «злодіїв у законі» припустилися помилки щодо 108 осіб.

Рубрика: Політика

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

20:44 15 жовтня 2021 р.

"Круті тачки" політиків з Верховної Ради та держорганів передати захисникам на сході Україні, - порада з Польщі

Автомобіль ексшефа Укравтодору, звинуваченого в корупції Славоміра Новака, вартістю кількадесят тисяч євро передано прикордонним службам задля захисту польського кордону на сході.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу