На кордоні з Україною формується ударне угруповання військ Росії, – експерт

13:58 17 квітня 2014 р.


Фото: ukrstream.tv

Про це попередив у четвер керівник Центру військово-політичних досліджень і координатор спільноти «Інформаційний Опір» Дмитро Тимчук.

Як передає сьогодні, 17 квітня, «РБК-Україна», керівник Центру військово-політичних досліджень і координатор спільноти «Інформаційний Опір» Дмитро Тимчук повідомляє на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook» про такі її оператині дані:

«У прикордонних з Україною районах Росії відбувається формування ударної угруповання російських військ. Зокрема, в районах навпроти Харківської, Чернігівської та Сумської областей України, в безпосередній близькості від держкордону, формуються батальйонні тактичні групи (БТГ).

У складі БТГ ідентифіковані військовослужбовці частин ВДВ і російського спецназу ГРУ. Одночасно на території Білорусі розпочато спільні навчання сил спецоперацій Збройних сил Білорусії і підрозділів ВДВ Росії».

Дмитро Тимчук повідомляє також: «За оперативними даними групи «Інформаційний Опір», з вечора 16 квітня (з 18.00) і на даний момент відзначається активне переміщення лідерів екстремістських груп в Донецькій області в Краматорськ і Слов'янськ.  Відповідно, в інших населених пунктах Донецької області з їх вибуттям відзначається різке ослаблення охорони екстремістами захоплених раніше об'єктів.  Деякі раніше захоплені об'єкти на даний момент охороняє всього до десятка бойовиків.

Як повідомляв «Щоденний Львів», на Керченській переправі вчора було помічено масоване перекидання російських військ і техніки в Крим, а сьогодні Путін шантажував Україну введенням військ – нагадав, що Рада Федерації надала йому право використати збройні сили на території нашої країни, й запевнив: «Ми повинні зробити усе, щоб допомогти людям Південного Сходу України захистити їхні права. І за це ми будемо боротися».

dailylviv.com

До теми

22:34 26 листопада 2021 р.

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії. Дипломатичний офіс запрацював за рахунок розширення меж Почесного консульства Республіки Вірменія, яке розташоване в Києві.

Рубрика: Політика

21:08 25 листопада 2021 р.

Вагнергейт і кріт у Києві: погляд з Польщі

Українські спецслужби планували затримання найманців приватної військової компанії «Вагнера», але в останній момент відбувся провал цієї операції.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу