На Донбасі знищено більше 4360 російських військових, – правозахисник (відео)

00:10 20 жовтня 2014 р.

Засновниця інтернет-проекту «Вантаж 200 з України в Росію» Олена Васильєва повідомили в неділю: «Кількість втрат з російського боку настільки велике, що вже через місяць командувати не буде ким» – констатують офіцери». – зазначає правозахисниця.

На території України за час конфлікту на південному сході загинуло до 4360 російських військових. Такі дані оприлюднила російська правозахисниця та засновниця інтернет-проекту «Груз 200 из Украины в Россию» Олена Васильєва.

«Мені все частіше починають писати і телефонувати російські офіцери, які потрапили в халепу з назвою «громадянська війна в Україні» або «навчання під Ростовом». Вони ретельно аналізують ситуацію на своїх закритих форумах. При цьому всі обурюються абсолютно бездарним командуванням россійских військ, введених на територію України. «Кількість втрат з російського боку настільки велике, що вже через місяць командувати не буде ким» – констатують офіцери». – зазначає правозахисниця.

При цьому вона наводить приблизну кількість втрат у різних військах РФ. «Ясна річ, що цифри приблизні, оскільки ніякого обліку військовослужбовців у цій «збірній солянці» немає», – зазначає Васильєва.

За її словами, з цієї кількості загиблих Міноборони РФ визнало 900 чоловік. «Сім'ям загиблих насаджується міф про те, що формується фонд матеріальної допомоги, і за втрату годувальника вони отримають 2 млн. рублів ... у разі, якщо будуть мовчати», – зазначила правозахисниця.

Про це повідомило наприкінці 19 жовтня, інтернет-видання «Українська правда» з посиланням на блог Олени Васильєвої.


Відео: Espreso.tv

dailylviv.com

До теми

22:52 18 квітня 2021 р.

Святослав Літинський став одним із керівників Української Галицької партії

Сьогодні, 18 квітня, на 11 позачерговому з’їзді Української Галицької партії, окрім голови - Ростислава Коваля, обрали його заступників - Анну Войтович і Святослава Літинського.

Рубрика: Політика

22:34 18 квітня 2021 р.

Українська Галицька партія отримала нового голову

Сьогодні, 18 квітня, відбувся 11 позачерговий з’їзд Української Галицької партії, на якому повністю оновили керівний склад політичної сили та обрали нового голову Політради і заступників, членів Політради та Головної контрольної комісії.

Рубрика: Політика

16:34 17 квітня 2021 р.

Російський опозиціонер Навальний може померти будь-якої миті: Путін не реагує

Про це забили тривогу сьогодні лікарі. За результатами біохімічного аналізу рівень калію у крові Навального - 7,1 ммоль/л, зростання креатиніну більше, ніж на 50%, сечова кислота - 800 ммоль/л.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу