На Донбасі знищено більше 4360 російських військових, – правозахисник (відео)

00:10 20 жовтня 2014 р.

Засновниця інтернет-проекту «Вантаж 200 з України в Росію» Олена Васильєва повідомили в неділю: «Кількість втрат з російського боку настільки велике, що вже через місяць командувати не буде ким» – констатують офіцери». – зазначає правозахисниця.

На території України за час конфлікту на південному сході загинуло до 4360 російських військових. Такі дані оприлюднила російська правозахисниця та засновниця інтернет-проекту «Груз 200 из Украины в Россию» Олена Васильєва.

«Мені все частіше починають писати і телефонувати російські офіцери, які потрапили в халепу з назвою «громадянська війна в Україні» або «навчання під Ростовом». Вони ретельно аналізують ситуацію на своїх закритих форумах. При цьому всі обурюються абсолютно бездарним командуванням россійских військ, введених на територію України. «Кількість втрат з російського боку настільки велике, що вже через місяць командувати не буде ким» – констатують офіцери». – зазначає правозахисниця.

При цьому вона наводить приблизну кількість втрат у різних військах РФ. «Ясна річ, що цифри приблизні, оскільки ніякого обліку військовослужбовців у цій «збірній солянці» немає», – зазначає Васильєва.

За її словами, з цієї кількості загиблих Міноборони РФ визнало 900 чоловік. «Сім'ям загиблих насаджується міф про те, що формується фонд матеріальної допомоги, і за втрату годувальника вони отримають 2 млн. рублів ... у разі, якщо будуть мовчати», – зазначила правозахисниця.

Про це повідомило наприкінці 19 жовтня, інтернет-видання «Українська правда» з посиланням на блог Олени Васильєвої.


Відео: Espreso.tv

dailylviv.com

До теми

17:59 27 вересня 2020 р.

250 українських військових вилетіли зі Львова в Конго

В командуванні сухопутних військ ЗСУ відбулись проводи військовослужбовців чергової ротації вертолітного загону місії ООН зі стабілізації в Демократичній Республіці Конго.

Рубрика: Політика

15:15 27 вересня 2020 р.

У Львові, удаючи опитування, дві політпартії збирають персональні дані містян

У Львові представники ВО «Батьківщина» збирають підписи та персональні дані містян під виглядом опитування щодо програми «Доступні ліки та безкоштовні аналізи у лабораторіях». А «Європейська Солідарність» пропонує заповнити анкету прихильника і розповісти про житлово-комунальні проблеми. Такі дії можуть мати ознаку маніпуляції з даними виборцями.

Рубрика: Політика

14:35 26 вересня 2020 р.

Львівський митрополит Мєчислав Мокшицький заявив про загрозу українського націоналізму

Львівський митрополит латинського обряду, архієпископ Мєчислав Мокшицький заявив, що український націоналізм – це одна з найсерйозніших проблем Римо-католицької церкви на Сході. Духовник бере участь у конференції в Любліні, присвяченій ситуації церкви і поляків на Сході.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу