На Донбасі воюють проти України понад 35 тисяч найманців із Росії, – письменник

11:30 5 листопада 2014 р.


Фото: uapress.info

За даними російського письменника Захар Прилєпіна, його співгромадянам щомісяця платять за терор по 200 доларів.

З початку конфлікту на Сході України з Росії на Донбас заїхали принаймні 35 тисяч найманців, за бої у лавах бойовиків їм платять по 200 доларів. Про це повідомив російський письменник Захар Прилєпін. За словами публіциста, до останнього часу російським найманцям платили пайками, тепер вони отримують за бойові дії на Сході по 200 доларів на місяць.

«Я називав цифру ополченців, які пройшли через «Новоросію» – 35 тисяч осіб… Довелося наводити довідки вже в «ДНР». Там нам кивнули: так, в цілому з Росії заїхали без малого за півроку близько 35 тисяч осіб... Ніяких грошей нікому до недавнього часу не платили – тільки пайки. Місяць-два тому потроху стали видавати «зарплати». В ополченців – в районі 200 баксів…», – йдеться у повідомленні Прилєпіна у «Facebook».

За його словами, більшість найманців входять до підрозділів бойовиків, однак серед них є і пожежники, і лікарі, і спеціалісти в інших сферах. Також він наголосив на тому, що облік росіян, які заїжджають на територію України, ведуться на кордоні, а також у так званих ДНР та ЛНР. У всіх, хто перетинає російсько-український кордон, відскановують документи.

«На сьогоднішній момент у них там лежить 35 тисяч сканів, трохи більше або трохи менше. Що вони з ними робитимуть?», – резюмував письменник з РФ, повідомлення якого передає в середу «Телевізійна служба новин» каналу «1+1».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу