На Донбасі – близько 5 тисяч російських військових і 20-25 тисяч бойовиків, – СБУ

23:00 6 листопада 2014 р.


Фото: intvua.com

Радник голови Служби безпеки України Маркіян Лубківський заявив у четвер: «На Донбасі Росія зараз формує форпост, щоб утвердитися на українській території».

Радник голови Служби безпеки України Маркіян Лубківський розповів сьогодні, 6 листопада, в ефірі «Громадського телебачення»: 

«На території Луганської та Донецькою областей, зайнятих бойовиками, зараз близько 5 тисяч російських військових. Серед них – співробітники ФСБ, найманці та добровольці з РФ.

Переважно вони навчають бойовиків так званих «ЛНР» та «ДНР» методам ведення війни. Всього на боці формувань воює близько 20-25 тисяч осіб.

Окрім того, за інформацією СБУ, на території Донецької області планується реалізувати операцію «Доміно», яка передбачає організацію полігону для тренування бойовиків «ДНР». Операція, її логістика та організація табору фінансується безпосередньо з російського бюджету.

У рамках цієї операції в останньому «гуманітарному конвої» на територію України переправляються мішені, тренажери для військових, зокрема для операторів бойових машин піхоти та танків

Це абсолютно неприхована присутність РФ на території України. На Донбасі Росія зараз формує форпост, щоб утвердитися на українській території».

Про це повідомляється в четвер на сайті «Громадського телебачення».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу