На Донбасі – 10 російських батальйонно-тактичних груп загальною чисельністю 7,5 тисячі військових, – СБУ

16:28 14 листопада 2014 р.


Фото: Reuters

Радник голови Служби безпеки України Маркіян Лубківський заявив у п’ятницю: «Ми хочемо попередити президента Росії та її громадян, що існує величезна ймовірність, що в Росію вирушать 7,5 тисячі «вантажів 200».

Радник голови Служби безпеки України Маркіян Лубківський заявив сьогодні, 14 листопада в ефірі телеканалу «1+1»: «На території «ДНР» і «ЛНР» зосереджені 10 батальйонно-тактичних груп загальною чисельністю 7,5 тисячі російських військових. Ми хочемо попередити президента Росії та її громадян, що існує величезна ймовірність, що в Росію вирушать 7,5 тисячі «вантажів 200»

Також, за словами Лубківського, активізувалися російські диверсійно-розвідувальні групи, які ліквідуються співробітниками СБУ по всій території України. Про це повідомляється в п’ятницю на сайті інформаційної агенції «Укрінформ».

Як інформував «Щоденний Львів», депутат російської Держдуми РФ Ілля Пономарьов побоюється можливого загострення в Одесі й прокладання сухопутного коридору в Крим, натомість Президент Петро Порошенко заявив у п’ятницю на нараді з керівниками силових відомств: «Українські Збройні Сили сьогодні готові й здатні дати відсіч. Жодних підстав для того, щоб піддаватися паніці, не існує».

dailylviv.com

До теми

19:24 7 серпня 2022 р.

Як російські мільярдери Ротенберги обходять британські санкції

Із зобов'язання усім компаніям розкривати справжніх власників влада Великобританії зробила виняток для фірм категорії ELP. Таку фірму і створили російські мільярдери, з'ясували BBC та Finance Uncovered.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу