На Донбас вдерлися штурмувати аеропорт Донецька два російські десантні полки, – «Fb» (оновлено)

20:50 14 жовтня 2014 р.

Борис Гуменюк

Борис Гуменюк
Фото: facebook.com/borys.humenyuk

Заступник командира Добровольчого батальйону «ОУН» Борис Гуменюк повідомив у вівторок: «На територію України з боку Росії через неконтрольовану нашими військами частину кордону зайшов 45 полк ВДВ Кубінка з Підмосков’я та 137 десантно-штурмовий полк з Рязані».

Заступник командира Добровольчого батальйону «ОУН» Борис Гуменюк повідомив сьогодні, 14 жовтня:

«Увага! За розвідданними, які надійшли до штабу Батальйону ОУН , сьогодні на територіїю України з боку Росії через неконтрольовану нашими військами частину кордону зайшов 45 полк ВДВ Кубінка з Підмосков’я та 137 десантно-штурмовий полк з Рязані. Цієї ночі вони збираються штурмувати Донецький аеропорт.

Звертаємося до Генерального штабу ЗС України – підтвердіть або спростуйте ці розвідданні. У разі підтвердження – приведіть українські війська та добровольчі батальйони по всьому периметру бойових дій у повну бойову готовність.

P.S. Додам від себе (тільки без істерики): країна без Мініста оборони, в країні два дні на Банковій і на Грушевського свято; будь я на місці ворога, то саме сьогодні я напав би».

Борис Гуменюк написав це у вівторок на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook». Своєю чергою, «Телевізійна служба новин» каналу «1+1» передає у вівторок у повідомленні «Сьогодні вночі два російські полки будуть брати штурмом аеропорт у Донецьку, – комбат «ОУН»:

«На територію України з боку Росії через неконтрольовану нашими військами частину кордону зайшов 45-й полк ВДВ «Кубінка» з Підмосков'я та 137-й десантно-штурмовий полк з Рязані. Про це в ексклюзивному коментарі сайту «ТСН.ua» розповів командир добровольчого батальйону «ОУН» Борис Гуменюк.

За його даними, цієї ночі російські війська збираються штурмувати Донецький аеропорт. «Добровольчі батальйони не так тісно взаємодіють зі штабом АТО і Генеральним штабом, чого б хотілося. Проте кожний підрозділ має свою розвідку. До нас надійшла така інформація з трьох різних джерел. Одне з них перебуває на території Росії, друге – в «ДНР» і третім джерелом є українські спецслужби. Так чи інакше, з певною долею вірогідності ця інформація підтверджується», – заявив командир батальйону»ОУН».

При цьому Борис Гуменюк додав, що візуально його військові не бачать якогось руху, адже батальйон перебуває за сім кілометрів від Донецького аеропорту. «Ми дислокуємося за 300 метрів від Донецька в селі Піски, тримаючи правий фланг нашим військовим, які перебувають в аеропорту. В нас проходять свої бої. Але інформація дуже насторожує. Треба враховувати той факт, що нове керівництво Міноборони призначене тільки сьогодні. Тому може бути біда. Навіть, якщо це буде інформація на випередження, то мобілізація має право на життя», – зазначив військовий.

Гуменюк також заявив, що ніхто не збирається тікати, відступати. «Всі налаштовані на бій. Просто президент РФ Володимир Путін наслідує Адольфа Гітлера, який любив символізм, окультні знаки. Ми пам'ятаємо, що трагедія під Іловайськом відбулась якраз 24 серпня, в День Незалежності України. Тому на сьогоднішню Покрову ми повинні бути особливо мобілізованими. Навіть, якщо це буде холостий постріл з мого боку, то мобілізація в зайвий раз не нашкодить. Але мені так здається, що це не холостий постріл», – сказав Борис Гуменюк».

Про це повідомляється у вівторок на сайті «Телевізійної служби новин» каналу «1+1».

dailylviv.com

До теми

17:59 27 вересня 2020 р.

250 українських військових вилетіли зі Львова в Конго

В командуванні сухопутних військ ЗСУ відбулись проводи військовослужбовців чергової ротації вертолітного загону місії ООН зі стабілізації в Демократичній Республіці Конго.

Рубрика: Політика

15:15 27 вересня 2020 р.

У Львові, удаючи опитування, дві політпартії збирають персональні дані містян

У Львові представники ВО «Батьківщина» збирають підписи та персональні дані містян під виглядом опитування щодо програми «Доступні ліки та безкоштовні аналізи у лабораторіях». А «Європейська Солідарність» пропонує заповнити анкету прихильника і розповісти про житлово-комунальні проблеми. Такі дії можуть мати ознаку маніпуляції з даними виборцями.

Рубрика: Політика

14:35 26 вересня 2020 р.

Львівський митрополит Мєчислав Мокшицький заявив про загрозу українського націоналізму

Львівський митрополит латинського обряду, архієпископ Мєчислав Мокшицький заявив, що український націоналізм – це одна з найсерйозніших проблем Римо-католицької церкви на Сході. Духовник бере участь у конференції в Любліні, присвяченій ситуації церкви і поляків на Сході.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу