МЗС Росії визнало проголошену сьогодні «незалежність» Криму (відео)

19:58 11 березня 2014 р.

Парламент автономії проголосив у вівторок «підставною» для «усамостійнення» вердикт Міжнародним судом ООН щодо Косова.

Верховна рада автономної республіки Криму прийняла сьогодні, 11 березня, декларацію про незалежність цього регіону України від неї й намір увійти до складу Російської Федерації. Відповідне рішення оприлюднене на сайті ВР АРК. «За» нього нібито проголосували 78 депутатів зі ста.

У декларації йдеться, що парламент Криму і міська рада Севастополя прийняли це рішення, «виходячи з положень Статуту ООН і цілого ряду інших міжнародних документів, що закріплюють право народу на самовизначення, а також беручи до уваги підтвердження Міжнародним судом ООН щодо Косова від 22 липня 2010 року того факту, що одностороннє проголошення незалежності частини держави не порушує будь-які норми міжнародного права». У документі також зазначено, що Крим буде оголошено незалежною державою з республіканською формою правління в тому випадку, якщо в результаті призначеного на 16 березня референдуму про статус Криму і Севастополя жителі регіону приймуть рішення про входження Криму і Севастополя до складу Росії.

Утім, наведемо текст декларації повністю:

«Декларація про незалежність Автономної Республіки Крим та м.Севастополя:

Ми, депутати Верховної Ради Автономної Республіки Крим та Севастопольської міської Ради, виходячи з положень Статуту Організації Об'єднаних Націй і цілого ряду інших міжнародних документів, які закріплюють право народів на самовизначення, а також беручи до уваги підтвердження міжнародним судом ООН щодо Косова від 22 липня 2010 року того факту, що одностороннє проголошення незалежності частиною держави не порушує будь-які норми міжнародного права, спільно приймаємо рішення:

1. У разі якщо внаслідок майбутнього 16 березня 2014 року прямого волевиявлення народів Криму буде прийнято рішення про входження Криму, включаючи Автономну Республіку Крим і місто Севастополь, у склад Росії, Крим після референдуму буде оголошений незалежною та суверенною державою з республіканської формою правління.

2. Республіка Крим буде демократичною, світською і багатонаціональною державою, яке зобов'язується підтримувати мир, міжнаціональну і міжконфесійну злагоду на своїй території.

3. Республіка Крим як незалежна і суверенна держава у разі відповідних результатів референдуму звернеться до Російської Федерації з пропозицією про прийняття Республіки Крим на основі відповідного міждержавного договору в склад Російської Федерації в якості нового суб'єкта Російської Федерації.

Декларація Затверджена Постановою Верховної Ради Автономної Республіки Крим на позачерговому пленарному засіданні 11 березня 2014 року (підписана Головою Верховної Ради Автономної Республіки Крим Ст. Константиновим) та Постановою Севастопольського міської Ради на позачерговому пленарному засіданні 11 березня 2014 року (підписана Головою Севастопольської міської ради Ю. Дойниковим)».

«Незалежність» від України її автономії вже визнало міністерство закордонних справ «аж» однієї держав. Це – звісно ж, російське зовнішньополітичне відомство, яке заявило на своєму сайті, що «прийнята 11 березня парламентом Криму декларація незалежності відповідає нормам міжнародного права», й що «Російська Федерація буде повною мірою поважати результати вільного волевиявлення народів Криму в ході референдуму», - зазначено в документі.


Відео: ТСН.ua

dailylviv.com

До теми

17:47 22 вересня 2020 р.

У Львівській обласній прокуратурі представили заступників прокурора

Керівник Львівської обласної прокуратури Антон Войтенко у вівторок, 22 вересня, представив колективу першого заступника Романа Павленка та заступника – Миколу Друзюка.

Рубрика: Політика

12:17 22 вересня 2020 р.

На Львівщині депутати обурилися нефінансуванням з Києва на боротьбу з Covid-19 (відео)

Під час засідання сесії Львівської обласної ради кілька депутатів прийняте рішення про незадовільну роботу Уряду щодо використання антиковідного фонду.

Рубрика: Політика

20:18 21 вересня 2020 р.

"Варта" затвердила списки кандидатів на місцеві вибори

Політична партія «ВАРТА» в суботу, 19 вересня, на львівській обласній конференції затвердила списки кандидатів, які братимуть участь у місцевих виборах у Львові та Львівській області – до рад різних рівнів. Також делегати підтримали керівника ГО «Варта-1» Ігоря Зінкевича - як кандидата на посаду міського голови Львова.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу