Миколі Щуру подарували гранату. Учбову

15:38 15 жовтня 2014 р.

Висуванець від «Радикальної партії» Микола Щур отримав у подарунок учбову гранату від свого опонента Олександра Власенка.

Це сталося під час прес-конференції-бліц-дебатів кандидатів у народні депутати в одномандатному виборчому окрузі № 120, які відбуваються в рамках громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ).

Вручаючи подарунок, Олександр Власенко зауважив, що бойової гранати опонентові довіряти не можна. Подарунок Микола Щур прийняв стримано. Так само стримано він поводився під час усіх дебатів. 

Микола Щур донедавна був з іншого боку барикад виборів – працював головою обласної окружної виборчої комісії. Тому добре розуміється на пропонованих нововведеннях до виборчого законодавства.

- Люди, які будуть займатися фальсифікацією виборів і будь якими технологіями маніпуляції, можуть отримати від трьох до семи років. Це плюс. Надіюсь, тепер нікому не захочеться маніпулювати громадською думкою і фальсифікувати вибори, - каже кандидат в нардепи.

Також він вважає, що партії, які пройдуть до парламенту, мають фінансуватися виборцями, які платять податки.

- Я є прихильником того, що партії мають бути більш підзвітні фінансово, вони мають показувати звідки беруться кошти на партію, хто фінансує. Також вважаю, що парламентські  партії мають частково фінансуватися з державного бюджету. Це важливий крок і єдиний в цій ситуації, коли партії можуть бути незалежними від олігархів, - каже колишній керівник однієї з ланок виборчого процесу в області.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

21:04 16 квітня 2021 р.

19 квітня обговорять додатки до кластерів "нормандської четвірки" щодо мінських домоленостей

Володимир Зеленський обговорив з президентом Франції і канцелкою Німеччини виконання домовленостей, які були досягнуті на зустрічі лідерів «Нормандської четвірки» у грудні 2019 року в Парижі.

Рубрика: Політика

20:54 16 квітня 2021 р.

Меркель і Макрон змушують Зеленського виконувати мінські домовленості

Канцлерка Німеччини і президент Франції наголосили президенту України на необхідності повного втілення мінських домовленостей обома сторонами протистояння на Донбасі, а також заявили, що "Німеччина і Франція й надалі докладатимуть зусиль у "нормандському форматі".

Рубрика: Політика

12:03 16 квітня 2021 р.

Садовий запропонував відкрити у Львові Генконсульство США. Домовились, що почнуть з Американського дому

Америка готова й надалі співпрацювати з Україною та підтримувати її в антикорупційних зусиллях. Про це під час брифінгу у Львові сказала тимчасово повірена у справах США в Україні пані Крістіна Квін.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу