Миколі Щуру подарували гранату. Учбову

15:38 15 жовтня 2014 р.

Висуванець від «Радикальної партії» Микола Щур отримав у подарунок учбову гранату від свого опонента Олександра Власенка.

Це сталося під час прес-конференції-бліц-дебатів кандидатів у народні депутати в одномандатному виборчому окрузі № 120, які відбуваються в рамках громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ).

Вручаючи подарунок, Олександр Власенко зауважив, що бойової гранати опонентові довіряти не можна. Подарунок Микола Щур прийняв стримано. Так само стримано він поводився під час усіх дебатів. 

Микола Щур донедавна був з іншого боку барикад виборів – працював головою обласної окружної виборчої комісії. Тому добре розуміється на пропонованих нововведеннях до виборчого законодавства.

- Люди, які будуть займатися фальсифікацією виборів і будь якими технологіями маніпуляції, можуть отримати від трьох до семи років. Це плюс. Надіюсь, тепер нікому не захочеться маніпулювати громадською думкою і фальсифікувати вибори, - каже кандидат в нардепи.

Також він вважає, що партії, які пройдуть до парламенту, мають фінансуватися виборцями, які платять податки.

- Я є прихильником того, що партії мають бути більш підзвітні фінансово, вони мають показувати звідки беруться кошти на партію, хто фінансує. Також вважаю, що парламентські  партії мають частково фінансуватися з державного бюджету. Це важливий крок і єдиний в цій ситуації, коли партії можуть бути незалежними від олігархів, - каже колишній керівник однієї з ланок виборчого процесу в області.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

20:18 21 вересня 2020 р.

"Варта" затвердила списки кандидатів на місцеві вибори

Політична партія «ВАРТА» в суботу, 19 вересня, на львівській обласній конференції затвердила списки кандидатів, які братимуть участь у місцевих виборах у Львові та Львівській області – до рад різних рівнів. Також делегати підтримали керівника ГО «Варта-1» Ігоря Зінкевича - як кандидата на посаду міського голови Львова.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу